December 17, 2018

Cale życie marzyłem, żeby pojechać do USA i w końcu zdecydowałem się na program Work and Travel przez IECenter. Wybrałem stan Teksas położony jest w południowej części Stanów Zjednoczonych.

Pracowałem w restauracji Bennigan's w Monahans, TX. Mieszkańcy Monahans to bardz...

December 17, 2018

Na wzięcie udziału w programie Work & travel zdecydowałam się, ponieważ chciałam poprawić swój język angielski oraz zobaczyć wszystkie miejsca, które tyle razy widziałam oglądając amerykańskie filmy i seriale. Pojechałam z chłopakiem oraz znajomą.

Procedura aplikacyjna...

December 16, 2018

Cześć, jestem Daria! W wakacje zdecydowałam się wyjechać z koleżanką na program  Work and Travel do USA i chciałam się z Wami podzielić moimi doświadczeniami.

Po wielogodzinnym locie znalazłam się w Nowym Jorku, a stamtąd czekała mnie jeszcze długa podróż do Outer Banks...

December 15, 2018

Ponad rok temu zupełnie przypadkowo usłyszałem o programie Work&Travel. Zrobiłem research co i jak i wspólnie z kolegą zdecydowaliśmy się na wyjazd. Z pewnością była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Wybrałem jako pracodawcę kasyno Mohegan Sun.

Podczas interv...

December 3, 2018

Gdy  byłam małą dziewczynką marzyłam o wyjeździe do Stanów. Według moich planów miałam pracować w FBI, a w trakcie pracy jeść słynne pączki z dziurką. Jak widać, nie wyszło ...  może i dobrze? Zamiast mieszkać nad cudownym Pacyfikiem, mieszkałam 3 miesiące nad malownic...

Please reload

Wyróżnione posty

Poznaj 7 powodów, dla których warto wyjechać do Azji na Work and Travel

February 20, 2020

1/10
Please reload

OSTATNIE POSTY

January 31, 2020

Please reload

Archiwum