Work and Travel USA dla studentów

Work and Travel USA dla studentów

Program Summer Work and Travel USA jest przeznaczony dla studentów i pozwala przez okres wakacji akademickich pracować i podróżować po Stanach Zjednoczonych. Maksymalny okres trwania programu to 4 miesiące w terminie 25 maj do 25 września. Większość studentów decyduje się na wyjazd na 3 miesiące a następnie po zakończeniu części pracującej programu podróżuje średnio 2-3 tygodnie.

Kurs angielskiego w USA dla każdego

Kurs angielskiego w USA dla każdego

Kurs angielskiego dla każdego w wieku 18+. Wyjazd na minumum 2 tygodnie; maksymalnie na 1 rok. Na kurs może wyjechać każdy, nie wymagany jest status studenta. Szkoły językowe z jakimi współpracujemy znajdują się w Miami, San Diego, Santa Monica (Loas Angeles), San Franciscko, Nowym Jorku.

Praktyki w USA dla absolwentów

Praktyki w USA dla absolwentów

Praktyki w USA (Internship/Trainee) dla studentów oraz absolwentów wyższych uczelni. Wyjedź na 3, 6 lub 12 miesięcy do USA, zdobywaj doświadczenie, poznaj amerykańską kulturę, zdobywaj nowe znajomości, rozwijaj swoje profesjonalne CV.

IECENTER

SPEŁNIA MARZENIA!

Work and Travel, Praktyki Internship/Trainee, Kurs angielskiego za granicą. Podróż do Stanów Zjednoczonych, Australii, Azji, na Bliski Wschód i przeżycie chociażby przez chwilę przygody marzy się wielu osobom, jednak w większości marzenia te nie zostają zrealizowane. IECenter jest od tego, aby pomóc zamienić marzenia w cele i szybko je zrealizować. Zapewniamy nie tylko niezapomniane przeżycia, ale gwarantujemy również profesjonalne kursy językowe za granicą, które są świetną inwestycją w przyszłość.

Świadczymy zarówno usługi pośrednictwa wizowego dla osób indywidualnych, jak i klientów biznesowych pragnących wyjechać za granicę i zwiedzić Nowy Jork, Waszyngton, Los Angeles czy Filadelfię, jak również program Work and Travel dla studentów, w ramach którego wyjeżdżają oni na określony czas do USA, gdzie podejmują pracę i zwiedzają wymarzone miejsca. Z IECenter możesz również spełnić marzenia o profesjonalnym stażu za granicą, czy zapisać się na kursy językowe w USA! Przygotowaliśmy szereg możliwości oraz mnóstwo udogodnień, dzięki którym podróż stanie się realna. Ułatwiamy zorganizowanie kwestii formalnych, doradzamy, a także planujemy. Jednym słowem – robimy wszystko za naszych Klientów, zapewniając im bezpieczeństwo oraz satysfakcję.

 

Zapraszamy do udziału w Work and Travel USA 2021, programach praktyk zawodowych lub kursach językowych w USA, Azji i Australii – podróż życia jest na wyciągnięcie ręki!

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

ZNAJDŹ NAS

IECenter Poland:

International Experience Center

al. Bohaterów Warszawy 55

71-070 Szczecin

Poland

Tel: +48 668 006 066

Tel: +48 22 300 53 14

e-mail: biuro@iecenter.pl

Copyright  © 2007 IECenter

IECenter USA:

International Experience Center

9128 Strada Place Suite 10115

Naples, FL 34108

USA