Kursy Językowe 

USA

Już od  $220 za tydzień

Kurs Językowy

Nauka, praca w gronie osób z najróżniejszych części świata, doświadczenie zawodowe i... mnóstwo zabawy! Językowy kurs angielskiego w USA jest nie tylko niesamowitą okazją do nauki języka obcego i zawiązania kontaktów ze studentami z całego świata, ale również niepowtarzalną okazją do tego, by przez kilka tygodni cieszyć się podróżowaniem, zwiedzaniem i poznawaniem najróżniejszych zakątków Stanów Zjednoczonych. W ofercie mamy wyjazdy z kursami angielskiego w USA zarówno dla studentów, jak i dla osób po studiach, którym nadal zależy na doszlifowaniu obcego języka oraz zdobywaniu nowych – nie tylko zawodowych – doświadczeń!

Co takiego daje nam kurs językowy w USA?

  • Nauka języka angielskiego!

  • Nawiązanie międzynarodowych znajomości!

  • Zdobycie nowych doświadczeń!

  • Poznanie amerykańskiej kultury

  • Okazja do podróżowania po Stanach Zjednoczonych!

  • Rozwój osobisty!

  • Możliwość atrakcyjnego spędzania czasu wolnego!

  • Przełamanie bariery językowej!

Rodzaje dostępnych kursów

SEMI INTENSIVE

INTENSIVE

SUPER INTENSIVE

EXAM PREPARATION

SEMI INTENSIVE + EXAM PREPARATION

ONE TO ONE

20 lekcji tygodniowo        od 220USD/tydzień

24 lekcje tygodniowo       od 260USD/tydzień

28 lekcji tygodniowo        od 295USD/tydzień

15 lekcji tygodniowo        od 300USD/tydzień

35 lekcji tygodniowo        od 410USD/tydzień

10 lekcji tygodniowo        od 520USD/tydzień

W zależności od miasta i szkoły językowej rodzaje kursów są różne

Nasi partnerzy w  USA

Naszymi partnerami są najlepsze szkoły językowe w USA.

Celem szkół jest zwiększenie umiejętności językowych, tym samym podnosząc w znacznym stopniu kwalifikacje zawodowe studenta.

Profesjonalna i doświadczona kadra zapewnia studentom doskonałe warunki do zdobywania wiedzy, pomagając jednoczesnie określić jaki sposób uczenia się jest dla nich najbardziej korzystny.

Każdy z uczestników otrzyma niepowtarzalną możliwość interakcji ze studentami z całego świata oraz społeczeństwem amerykańskim. Wszystkie te czynniki mają wpływ na końcowy efekt, jakim jest niezapomniane doświadczenie edukacyjno-kulturowe.

Miasta w których   możesz  odbyć kurs

Miami

Miami słynie z piaszczystych plaż takich jak: South Beach, Miami Beach, Crandon Beach i inne. Dzielnice miasta są bardzo różnorodne i przyciągają swoją odmiennością. Jeżeli chcesz odwiedzić centrum, bary, restauracje oraz pragniesz zobaczyć wielkie, oszklone drapacze chmur to Downtown z pewnością zaspokoi Twoje oczekiwania. Dzielnica South Beach jest najczęściej odwiedzana przez turystów, to właśnie tam znajduje się słynna plaża, kluby z basenami, hotele przy plaży, a gdziekolwiek nie pójdziesz- będziesz mógł posłuchać różnorodnej muzyki na żywo.

Nowy Jork

Miasto na wschodnim wybrzeżu Ameryki Północnej. Jest to największe miasto pod względem ludności w USA.  Nazywane jest między innymi "Stolicą Świata" i "Miastem, które nigdy nie śpi". Znane jest jako międzynarodowe centrum medialne i reklamowe. Wybierając kurs językowy z naszą szkołą będziesz miał okazję poznać miasto i zobaczyć między innymi takie miejsca jak Empire State Building, Statua Wolności i wiele wiele innych.

Los Angeles

Miasto Aniołów pobudza wyobraźnię i kojarzy się z sukcesem, realizacją marzeń oraz gorącym słońcem Kalifornii. To malownicze wzgórza oraz słoneczne plaże położone nad wodami Oceanu Spokojnego. Los Angeles to jedno z najważniejszych miast w Stanach Zjednoczonych i może pochwalić się liczbą 4 milionów mieszkańców. To najliczniej zamieszkane miasto Kalifornii, zaś pod względem liczby mieszkańców w całych Stanach Zjednoczonych wyprzedza je tylko Nowy Jork. 

Santa Monica

Santa Monica to nadbrzeżne miasto położone w zachodniej części hrabstwa Los Angeles. Jest to prawdziwy raj dla surferów i miłośników wszelkich sportów wodnych! To właśnie plaże w Santa Monica były scenerią do niezapomnianego kultowego serialu Słoneczny Patrol! Znajdziesz tu wiele restauracji, zarówno ekskluzywnych, jak i takich "na każdą kieszeń". Wieczorami będziesz miał okazję odwiedzić mnóstwo klubów, pubów i tętniących życiem dyskotek. Miasto znane jest z wielu atrakcji, lokali i punktów handlowych zwłaszcza 3rd Street, promenada oraz molo – słynny Santa Monica Pier, który powstał w 1909 roku. A to nie wszystko, bo wiele atrakcji znajdziesz również poza miastem, w najbliższym jego sąsiedztwie, takich jak chociażby Legoland czy Disneyland!

San Diego

Jest to ósme co do wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych, a także… jedno z najbogatszych. W lokalizacji tej jednym z najciekawszy miejsc wartym zobaczenia i z pewnością najbardziej historycznym jest Stare Miasto. Być może kojarzysz je z licznych westernów? W jego obrębie z pewnością można poczuć się jak na planie filmowym! Z kolei dla miłośników wojskowych gadżetów polecamy odwiedzić port oraz nabrzeże San Diego. To właśnie tu możesz zwiedzać lotniskowiec - muzeum USS Midway, zacumowaną w porcie łódź podwodną oraz kilka innych statków i kutrów marynarki wojennej USA.

Orlando

Orlando jest znane ze swoich parków rozrywki. Najbardziej znane to Disney World. W Orlando są także inne atrakcje turystyczne do zobaczenia, jak np. Disney's Animal Kingdom czy Epcot. Kolejną atrakcją to Disney MGM Studios. Tutaj poznasz jak powstają kreskówki i filmy fabularne. Dowiesz się jak powstała Myszka Miami, Pies Pluto, Kaczor Donald i inne rysunkowe charaktery ze świata Walta Disneya. Jeżeli Twoimi idolami są znane postaci filmowe z amerykańskich kinowych przebojów kasowych, to koniecznie wybierz się do Universal Studios Island of Adventures. Na koniec zostaw sobie SeaWorld, gdzie poznasz podwodne życie zwierząt z tropikalnych wód, nie tylko Florydy, ale także innych tropikalnych mórz i oceanów na świecie.

Please reload

Formularz kontaktowy