Kursy Językowe 

 

INFORMACJE

OGÓLNE

Kurs Angielskiego w USA

Uczysz się angielskiego odkąd pamiętasz, ale dalej na samą myśl o komunikowaniu się w tym języku dostajesz gęsiej skórki? Nudzą Cię zajęcia, na których bezsensownie zapamiętujesz słówka, które nieużywane wylatują z głowy szybciej niż tam się znalazły? Chciałbyś przełamać swój strach przed mówieniem, zrozumieć teksty swoich ulubionych zagranicznych piosenek czy bez wysiłku oglądać seriale bez dodatkowych napisów?

 

Z nami jesteś w stanie to osiągnąć! Mamy dla Ciebie bogatą ofertę przedstawiającą kursy językowe w USA. Współpracujemy z jedną z najlepszych szkół lingwistycznych w USA, gdzie będziesz miał okazję na naukę na najwyższym poziomie, zarówno poprzez interakcję z native speakerami, jak i poprzez kontakt z innymi zagranicznymi słuchaczami, pochodzącymi z całego świata!

 

Musisz wiedzieć, że: Kurs językowy w Stanach Zjednoczonych to nie tylko nauka od najlepszych, ale również podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych i niepowtarzalna możliwość rozwoju. To również szansa na poznanie ludzi z całego świata oraz odwiedzenie najpiękniejszych miejsc Ameryki!

 

 Czy mogę wyjechać na kurs języka  do USA?

Masz ukończone 18 lat, jesteś odważny, żądny wiedzy i przygód? To jedyne wymogi jakie musisz spełniać, żeby wyjechać z nami na kurs językowy do USA!

 

Nauka

W naszej ofercie znajdziesz cztery lokalizacje szkół językowych: Miami (FL), San Diego (CA), Santa Monica (CA),  Los Angeles (CA), San Francisco, (CA) oraz New York (NY). Możesz być pewien, że nauczyciel, który będzie uczył Cię języka, będzie świetnie do tego przygotowaną i wyszkoloną osobą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lekcje odbywają się w niedużych grupach, co pozwala kadrze nauczycielskiej skupić się na każdym z uczniów i dopasować tok zajęć do ich predyspozycji. Program nauczania stworzony został tak, żeby zajęcia prowadzone były w przyjemny i przystępny sposób, a uczestnicy mieli z tego jak największe korzyści.

 

Dlaczego warto decydować się na kursy językowe w USA? To doskonała okazja do poznania kultury tego fascynującego kraju, a także nawiązanie ciekawych znajomości. A Miami nadaje się do tego idealnie! To jedno z najpiękniejszych amerykańskich miast, które przyciąga studentów z całego świata. Piękne plaże, liczne muzea i możliwość uprawiania sportów wodnych – jeśli jeszcze nie czujesz się przekonany, zajrzyj i dowiedz się więcej!

Taki kurs językowy w USA jak ten to prawdziwa gratka dla studentów, którzy myślą karierze w międzynarodowych firmach. A San Diego to kierunek idealny! Kalifornia jest miejscem, w którym można poczuć prawdziwego USA. Piękne plaże wychodzące na Ocean Spokojny zachęcają do rekreacji, a mieszkańcy są tak życzliwi, że z pewnością w mig zyskasz niezbędne kompetencje, znajomości i znacznie więcej!

Hey, Santa Monica! Już niebawem zawitają u Ciebie kolejni studenci chcący wziąć udział w kursie językowym w USA. To raj nie tylko dla osób żądnych wiedzy o tym, czym jest Ameryka, ale także tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez sportów wodnych. Miasto leżące w hrabstwie Los Angeles tętni życiem, zachęca do zabawy, a zarazem pozwala na nawiązanie fascynujących kontaktów. Sprawdź, co jeszcze czeka na Ciebie w Santa Monica!

Odwiedź jedno z najbarwniejszych miast Ameryki! Oferujemy kursy w USA prowadzone tam, gdzie język angielski jest energetyczny, żywy i przebogaty – w Los Angeles. To nie tylko najbardziej słoneczne, ale także najliczniejsze miasto Kalifornii. Czeka tu na Ciebie mnóstwo fascynujących osobowości, z którymi warto nawiązać bliższe relacje. Poznawaj, podziwiaj i zachwycaj się amerykańską kulturą na własnej skórze!

 
 

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest równie ważnym elementem wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Do wyboru masz jedną z dwóch opcji: pobyt u rodziny goszczącej lub w apartamencie, który dzielić będziesz z innymi studentami. Oba rozwiązania mają swoje zalety:

W przypadku pobytu u rodziny goszczącej, masz okazję poznawać amerykańską kulturę w domowych warunkach i zobaczyć jakie zwyczaje  i tradycje pielęgnuje amerykańskie społeczeństwo.

 

Jeśli zdecydujesz się na pobyt w apartamencie z innymi uczestnikami kursu, będziesz mógł spędzać wolny czas z rówieśnikami z innych krajów, często zawierając znajomości na całe życie.

Czas wolny

Razem ze znajomymi możesz zwiedzać okolice i korzystać z mnogości atrakcji, jakie oferuje miasto. W zależności od lokalizacji, dostępne będą różne formy spędzania wolnego czasu. Nie ma znaczenia, czy chcesz spróbować swoich sił w sportach wodnych czy też marzysz o ekskluzywnych zakupach na słynnej Piątej Alei, gwarantujemy, że  u Nas znajdziesz ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

 

SURFING
SURFING
press to zoom
TENIS
TENIS
press to zoom
BEACH FUN
BEACH FUN
press to zoom
MIAMI BEACH
MIAMI BEACH
press to zoom
GAME
GAME
press to zoom
KAJAKI
KAJAKI
press to zoom
JACUZZI
JACUZZI
press to zoom
BBQ
BBQ
press to zoom
KAJAKI
KAJAKI
press to zoom