WORK & TRAVEL W AZJI

LOKALIZACJE

Work and Travel Aplikacja elektroniczna

Programy Work and Travel, Management Training i Internship Hospitality w Azji możesz odbyć w jednej z pięciu najatrakcyjniejszych i najpiękniejszych lokalizacji. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi Partnerami w Azji, dzięki czemu zyskujesz pewność, że cały program wymiany kulturowej odbędzie się z poszanowaniem ogólnie przyjętych zasad organizacyjnych, a także bezpieczeństwa. Wybierz się w egzotyczną podróż do Azji, poznaj ludzi i ich zwyczaje.

Gdzie wyjechać na program do Azji?

Tajlandia

 

Jaki kraj jest jednym z motorów napędowych azjatyckiej turystyki? Faworyt może być tylko jeden - Tajlandia. Przybywa do niej coraz więcej turystów z całego świata, kusząc ich wyjątkowymi plażami, doskonałą kuchnią oraz wyjątkową gościnnością tubylców. Dynamiczny rozwój turystyki spowodował, że w bardzo szybkim tempie wciąż powstaje wiele hoteli, w tym również tych o najwyższym standardzie. Ich właściciele czekają na utalentowanych pracowników, których później mogą zatrudnić na stałe. Przede wszystkim jednak odkryjesz tajniki tajskiej kuchni, możesz spróbować sił w tajskim boksie, poznasz wyjątkowych ludzi i zafascynujesz się lokalną kulturą.

Odkryj Tajlandię - wyjedź na program z nami

Wietnam

 

Kochasz naturę i historię? Wietnam będzie dla Ciebie najlepszym krajem, do którego możesz wybrać się na program Praktyk lub Work and Travel. Jest to kraj o bardzo bogatej i burzliwej przeszłości, zaś sama państwowość jest datowana już na I tysiąclecie przed naszą erą. Słynie również z wyjątkowo dziewiczej i pięknej przyrody, a dokładając do tego bardzo gościnne nastawienie tubylców, otrzymujemy bardzo ciekawe miejsce, do którego możesz wyjechać na program wymiany kulturowej. Wyjedź na Work and Travel lub Praktyki i sam się przekonaj, jak łatwo się zakochać w Wietnamie, kosztując przy okazji jednej z najpyszniejszych kaw na świecie.

 

Poznaj kulturę Wietnamu podczas Work and Travel lub programu Praktyk

Malediwy

 

Marzysz o podróży do raju? Malediwy będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Możesz osobiście się o tym przekonać podczas plażowania na jednej z wielu rajskich plaż, zajadając przy tym egzotyczne owoce. Jest to również jeden z tych krajów, które mogą poszczycić się krystalicznie czystą wodą, dzięki której będziesz mógł podziwiać bogactwo wodnej przyrody. Jest to również jedno z najczęściej wybieranych miejsc przez turystów z całego świata. Wyjedź na Praktyki lub Work and Travel na Malediwy i przebywaj w międzynarodowym towarzystwie. Raj jest na wyciągnięcie ręki - wystarczy, że wypełnisz aplikację na naszej stronie już teraz i pierwszy krok będzie już za Tobą.

 

Wybierz się do raju na Work and Travel lub Praktyki

Indonezja

Wyspy są miejscem, w którym wykształciły się najciekawsze kultury. Dlaczego więc nie pojechać na Praktyki lub Work and Travel do największego kraju wyspiarskiego na świecie? Indonezja skrywa w sobie unikalne piękno ponad 13 tys. wysp, które tylko czekają na to, aż je odkryjesz. Wyjątkowe bogactwo kulturowe, międzynarodowe środowisko, unikalna kuchnia i możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się sektorze turystycznym. Czego chcieć więcej? Sam się przekonaj, że nic Ci więcej nie będzie potrzebne do szczęścia. Wypełnij aplikację na naszej stronie i daj nam znać, że chcesz odkryć Indonezję.

 

Odkryj Indonezję podczas Work and Travel lub Praktyk

Malezja

 

Prawdziwa Azja zaczyna się w Malezji. Ten kraj skrywa w sobie znacznie więcej, niż słynne Petronas Tower. O jej atrakcyjności niech świadczy tylko fakt, że corocznie przybywa tam blisko 30 mln turystów z całego świata. Tylko to sprawia, że wyjazd na Praktyki lub Work and Travel do Malezji to wyjątkowa szansa na przebywanie w międzynarodowym środowisku. Dodaj do tego wielowiekowe przenikanie się różnych narodowości, które przyczyniło się do powstania unikatowego tyglu kulturowego i to nawet jak na warunki azjatyckie. Pomożemy Ci zafascynować się Azją - wystarczy, że już dzisiaj wypełnisz aplikację na naszej stronie.

 

Zakochaj się w Malezji podczas Work and Travel lub Praktyk

Work and Travel Aplikacja

Formularz kontaktowy