Gdzie robić zakupy w OBX?

Sklepy w Kill Devil Hills i okolicy.
1.Kmart

(1901 N Croatan Hwy, Kill Devil Hills)

W Kmarcie znajdują się działy z odzieżą wszelkiego rodzaju, która zajmuje sporą część sklepu oraz obuwiem – również szeroki wybór. Jest sekcja sportowo – rekracyjna, czyli rowery, gadżety do nich, różnego rodzaju wyposażenie outdoorowe, elektronika (w tym przydatne karty sim J), żywność, drogeria, apteka (czynna w określonych porach, ale jest też część ogólnodostępna), jubiler, pamiątki, a także rzeczy przydatne do podstawowego wyposażenia domu/kuchni.2.Belk

(1732 N Croatan Hwy, Kill Devil Hills)

Belk jest sporym sklepem, typowo odzieżowym. Poza ubraniami letnimi, eleganckimi, sportowymi, strojami kąpielowymi, można tu nabyć także kosmetyki. W ciągu lata warto śledzić różnego rodzaju promocje.3.Dollar Tree

(1730 N Croatan Hwy, Kill Devil Hills)

Dollar Tree, choć zdecydowanie mniejszy od wyżej wymienionych sklepów, to oferuje szeroki asortyment od A do Z, jak naprzykład kartki okolicznościowe, słodycze, chemia, elektronika, kosmetyka, rzeczy do kuchni, różnego rodzaju gadżety przydatne lub mniej, ale sprawiające radość. Wszystko oczywiście za 1$.
4.Food Lion

(Marketplace at Southern Shores, 5543 N Croatan Hwy, Southern Shores;

1720 N Croatan Hwy, Kill Devil Hills;

2515A-J S Croatan Hwy, Nags Head;

Outer Banks Mall, 5200 S Croatan Hwy, Nags Head)

Ten sklep to jak nasze Tesco/Carrefour i tym podobne supermarkety, w których znajduje się głównie jedzenie, choć nie tylko. Różnicą w porównaniu do polskich sklepów jest rozmiar sekcji sklepu poświęconej zamrażarkom z produktami pre-prepared.
5.CVS Pharmacy

(1101 S Croatan Hwy, Kill Devil Hills;

Marketplace at Southern Shores, 5547 N Croatan Hwy, Kitty Hawk)

CVS to nie tylko szeroko pojęte wyroby apteczne, jest tu bowiem także drogeria, w której znajdzie się wiele ciekawych produktów. Warto także wiedzieć, że w tym miejscu w razie problemów zdrowotnych można nabyć termometr, czy ortezę.
6.Walgreens

(1200 S Croatan Hwy, Kill Devil Hills)

Walgreens mieści się naprzeciw CVS, co zaobserwowałam nie tylko w Outer Banks, ale także w innych stanach podczas tripa. Choć oba te podmioty oferują podobny asortyment, to jednak każdy jest nieco inny albo bardziej konkurencyjny w stosunku do drugiego. W tym miejscu można wywołać także zdjęcia.
7.Harris Teeter

(2012 S Croatan Hwy, Kill Devil Hills Shopping Center)

Ten sklep jest odpowiednikiem (upadłej już) Almy, znajdują się tu nieco droższe produkty, proporcjonalnie do wyższej w mojej ocenie jakości. Co istotne, Harris Teeter oferuje kajzerki, czyli zjadliwe pieczywo, o które naprawdę nie jest łatwo w Stanach. Piekarnie tu praktycznie nie istnieją, a w sklepach sprzedawane są produkty o znacznie większej ilości dodatków chemicznych niż w Europie.
8.T.J. Maxx

(2210 S Croatan Hwy, Nags Head)

W T.J. Maxx można zaopatrzyć się w odzież, jednakże obuwie nabędą tu jedynie kobiety - nie ma sekcji z obuwiem męskim. Za to Rack Room Shoes (1700 N Croatan Hwy, Kill Devil Hills, NC 27948 Tanger Outlet Nags Head, 7100 S Croatan Hwy, Nags Head, NC 27959) posiada kolekcję zarówno damską, jak i męską. Wracając jednak do T.J. Maxx-a, jest tu także wybór torebek, kosmetyków, biżuterii i wszelkiego rodzaju gadżetów, które nie sposób wymienić. Typowy outlet.
9.Staples

(2210 S Croatan Hwy, Nags Head)

Ten podmiot oferuje nieocenioną usługę drukowania i kopiowania. Jeżeli nawet podczas 3 miesięcznego pobytu w Outer Banks nie będzie zachodziła konieczność skorzystania z tej możliwości, to przed wyjazdem na tripa jest to cenne udogodnienie, gdy potrzebujecie wydrukować bilet, albo zrobić kopię dokumentów.
10.Sunsations

(710 S Croatan Hwy, Kill Devil Hills;

1504 S Croatan Hwy, Kill Devil Hills;

6901 S Croatan Hwy, Nags Head)

W Sunsations można się zaopatrzyć w ubrania, różnego rodzaju pamiątki, gadżety, biżuterię, sprzęt na plażę. Niektórzy nabywają tu także żywe kraby, które stanowią pamiątkę z wakacji w Outer Banks. Nadruki na t-shirty są przeważnie wykonywane na miejscu, można zatem w miarę możliwości umówić się także na wydruk według jakiejś własnej wizji.
11.Super Wings

(818 Ocean Trail, Corolla;

1188 Duck Rd, Kitty Hawk;

4116 N Croatan Hwy, Kitty Hawk;

1405 S Croatan Hwy, Kill Devil Hills;

3022 S Croatan Hwy, Nags Head;

7107 S Croatan Hwy, Nags Head)

Super Wings oferuje również asortyment na plażę i pamiątki z wakacji, różnego rodzaju gadżety. Warto spróbować choć raz w którymś ze sklepów Salt Water Taffy…
UWAGA! Dla wytrwałych, którzy doczytali do końca :-)

W różnych miejscach przed sklepami/w sklepach znajdują się książeczki z kuponami. Zachęcam do zapoznania się z nią, może uda się dzięki niej nabyć coś atrakcyjnego w dobrej cenie, albo też dowiesz się o jakichś ciekawych miejscach/usługach wartych zainteresowania.

W razie potrzeby zachęcam także do składania reklamacji, ponieważ nie spotkałam się z odmową. Podejście jest w tym względzie nieco inne niż w Polsce.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

ZNAJDŹ NAS

IECenter Poland:

International Experience Center

ul. Kapitańska 1/9

71-602 Szczecin

Poland

Tel: +48 668 006 066

Tel: +48 22 300 53 14

e-mail: biuro@iecenter.pl

IECenter USA:

International Experience Center

4850 Tamiami Trail North Suite #301

Naples, FL 34103

USA

Copyright  © 2007 IECenter