8 słów jakich będziesz najczęściej używać podczas programu Work and Travel

January 12, 2018

Wyjazd na Work and Travel to szansa na podróże, zdobycie doświadczenia, świetne imprezy, spędzenie wakacji w super lokalizacjach. Ale nawet najlepsi potrzebują czasu na aklimatyzacje dlatego, że Work to także szok kulturowy i językowy! Ale nie bój się, po dwóch tygodniach będzie dobrze! Amerykanie bardzo często używają kilku słów a,oto 8 słów, których będziesz używać najczęściej będąc w Stanach Zjednoczonych:

Twój nowy znajomy Amerykanin będzie awesome, Twoje pierwsze piwo po przyjeździe będzie awesome, Twoje wycieczki będą awesome no i ogólnie to jesteś awesome, skoro nie boisz się świata i jedziesz na program W&T!

Po czym poznać, że właśnie przełamałeś/aś barierę językową? A no właśnie po tym, że jak uderzysz się w mały palec u stopy rano spóźniony wstając do pracy pierwsze słowo, które krzykniesz to nie będzie klasyczne k***a.

Ogólnie Amerykanie uwielbiają wszystkich i wszystko appreciate! Tego powinniśmy się od nich nauczyć! Mamy nadzieję, że będziesz appreciate każdy dzień podczas swojego pobytu w USA! 

To słowo powinno wejść oficjalnie w nazwę programu. Niestety chyba Rząd Amerykański by się na to nie zgodził. Każdego dnia użyjesz go przynajmniej dwa razy, pytając „jakie było party wczoraj?” i „gdzie jest party dzisiaj?”.

„Where are you from?” „I'm from Poland”- milion razy odpowiesz na to pytanie. I wiesz co? Ja zawsze jestem dumny, mogąc się tym chwalić!

W USA miarą czasu są pieniądze! Mając namiastkę swojego „amerykańskiego snu”, też tego doświadczysz!

Na każdym kroku wszyscy będą się Ciebie pytać co u Ciebie słychać! Po kilku tygodniach sam zaczniesz to robić! 

Odważ się. Zrób to. Po prostu zrób to.

Właśnie na tym polegają Stany -na działaniu i wierze we własne możliwości

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

Poznaj 7 powodów, dla których warto wyjechać do Azji na Work and Travel

February 20, 2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty

January 31, 2020

Please reload

Archiwum