Pepsi w Ocean City

Przeglądając oferty Work and Travel od początku wiedziałem już, że chce pojechać gdzieś nad wybrzeże. Po prostu nie wyobrażałem sobie innego miejsca na spędzenie wakacji. Wybrałem więc Ocean City, ale nie tylko za sprawą pięknych plaż i bliskości oceanu, ale również ze względu na pracodawcę. Od początku moją uwagę przyciągnęła oferta Pepsi, ponieważ wiedziałem, że praca dla tak znanego pracodawcy będzie nie tylko interesująca, ale również zapewni mi ciekawy wpis do CV.

Jak tylko przyleciałem do USA, to wybrałem się do sklepu w celu zbadania oferty produktowej mojego wakacyjnego pracodawcy. Okazało się, że Pepsi jest liderem rynkowym w Stanach Zjednoczonych, który w ofercie ma ponad 15 marek produktów!

Następnego dnia po przylocie stawiłem się pod biurem Pepsi, gdzie czekało na mnie już 3 innych chłopaków. Zostaliśmy powitani w firmie i „poddani” profesjonalnemu procesowi adaptacji (szkolenia, prezentacje, bhp), którym towarzyszyła pizza i degustacja napojów.

Chłopaki z Pepsi pomogli nam w znalezieniu zakwaterowania – trafiliśmy do domu jednorodzinnego, który znajdował się na osiedlu z basenem.

Praca w Pepsi polegała na pomocy przedstawicielom handlowym w kilku sklepach. Zajmowaliśmy się układaniem towarów na półkach, budowaniem ekspozycji produktowych i dbaniem o część magazynową sklepów. Pomiędzy sklepami przemieszczaliśmy się na rowerach (kupiłem kolarkę za ok 100$). W czasie sezonu pracowaliśmy więcej niż 40h tygodniowo, a pracodawca z chęcią wypłacał nam nadgodziny w wysokości 150% wynagrodzenia J Praca nie była łatwa, ale spalając kilka tysięcy kalorii dziennie mogłem sobie pozwolić na jedzenie typowego amerykańskiego jedzenia w ilościach hurtowych, a po powrocie do Polski okazało się, że i tak schudłem 5kg.

Ocean City jest typowo wakacyjną miejscowością, która w trakcie sezonu tętni życiem. Wzdłuż wybrzeża znajduje się wiele klubów i barów, w których studenci z całego świata bawią się praktycznie 24/7.

Polecam również firmę E-point, która organizuje wycieczki (1-14 dniowe) do Bostonu, Waszyngtonu, NY, Las Vegas, lub gdziekolwiek indziej, gdzie chcielibyście pojechać.

Zdecydowanie polecam!

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

ZNAJDŹ NAS

IECenter Poland:

International Experience Center

al. Bohaterów Warszawy 55

71-070 Szczecin

Poland

Tel: +48 668 006 066

Tel: +48 22 300 53 14

e-mail: biuro@iecenter.pl

IECenter USA:

International Experience Center

9128 Strada Place Suite 10115

Naples, FL 34108

USA

Copyright  © 2007 IECenter