Czy wyjazd na kurs angielskiego do USA w trakcie pandemii COVID-19 jest możliwy?

W przypadku wyjazdów na kursy angielskiego do USA Nasi klienci aplikują o wizę F-1. Konsulat Amerykański w Warszawie rozpatruje wnioski o wizę F-1 w normalnym trybie. Osoby aplikujące są wpisywane na listę NIE (National Interest Exemption), dzięki czemu mogą normalnie wjechać na terytorium USA. Szkoła językowa w Miami rozpoczyna ponownie zajęcia w trybie "Face to Face" od 5 kwietnia 2021.

Na kurs może wyjechać każdy, bez względu na wiek.


Dlaczego warto wyjechać na kurs językowy do Miami?

Znajomość języków obcych, przynajmniej na poziomie podstawowym, to dziś niemal wymóg w każdej firmie. W dodatku otwarte granice zachęcają do zagranicznych podróży. Nie byłaby to jednak żadna przyjemność bez co najmniej komunikatywnej znajomości języka. Angielski to dziś podstawa. Jaką szkołę językową i metodę nauczania wybrać? Postaw na naukę z native speakerami – najlepiej w USA. O zaletach takiego rozwiązania – w dalszej części artykułu.

Dlaczego warto znać języki obce, a szczególnie angielski?

Dziś bez znajomości przynajmniej jednego języka obcego, a przede wszystkim angielskiego, trudno poruszać się po świecie. W wielu zakładach pracy (jeśli nawet nie w większości), komunikatywny poziom angielskiego to często jedno z podstawowych kryteriów dla kandydatów.

To wymóg przede wszystkim w sektorze obsługi klienta i w handlu. Otwarte granice sprzyjają nie tylko podróżom turystycznym, ale także swobodnemu przepływowi ludności. Obcokrajowcy szukają pracy w Polsce, Polacy – w rozwiniętych krajach europejskich, a nawet poza nimi. Aby rynek pracy i turystyczny działał bez zarzutu, niezbędna jest wspólna forma komunikacji – międzynarodowy język obcy.

Kierując się zasadą: myśl globalnie, działaj lokalnie, zapewnij sobie szansę na lepszą przyszłość, dzięki znajomości języka angielskiego. Świat i rynek pracy stoją przed Tobą otworem – to, w jaki sposób wykorzystasz tę szansę, zależy tylko od Ciebie!


Kurs językowy w USA – jaką daje przewagę nad innymi formami nauczania?

Nauka języka obcego kojarzy Ci się z nudnymi czytankami, uzupełnieniem zdań i rozwiązywaniem ćwiczeń ze słuchu, rodem z lekcji w szkole? Niestety wiele szkół językowych nadal praktykuje podobne, nieatrakcyjne metody nauczania.

Co więcej – są one przez to również mało skuteczne, przede wszystkim ze względu na szybką utratę zapału przez słuchaczy. Coraz więcej szkół decyduje się na bardziej nowoczesne metody przekazywania wiedzy – w tym naukę z native speakerami.

Nadal jednak niesie to za sobą pewne ryzyko co do atrakcyjności i skuteczności zajęć. Native speakerzy, czyli nauczyciele języka, który jest dla nich ojczystym, przekazują nie tylko wiedzę, ale od razu uczą również wymowy z prawidłowym akcentem. To znacząca przewaga nad nauczaniem nawet przez najlepszych, jednak nieanglojęzycznych nauczycieli.

Nic jednak nie pozwala na efektywniejszą naukę języka niż praktyka, a więc w czasie pobytu za granicą. Konieczność posługiwania się nim na co dzień, wymóg pisania i czytania w języku danego kraju, a także konwersacje – nawet proste, w codziennych sytuacjach – z miejscowymi obywatelami to solidna dawka wiedzy.

Mówiąc prostym językiem: „osłuchanie się” z językiem to niemal stuprocentowa pewność co do tego, że nauczysz się prawidłowej wymowy i przy okazji poznasz jego codzienną, a nie podręcznikową formę użytkową.


Kurs angielskiego dla dorosłych w Miami

Nauka języka, a potem wyjazd za granicę, aby w praktyce sprawdzić swoje umiejętności? To dobry pomysł, ale jeszcze lepszym będzie połączenie jednego i drugiego: czyli kursu językowego z pobytem za granicą.

IECenter od wielu lat zajmuje się organizacją wyjazdów w zakątki świata dostępne nie dla każdego – w tym do USA.

Marzenie o wyprawie za Ocean dla wielu niestety pozostaje w sferze planów, których nie udaje im się spełnić. Samodzielne zorganizowanie wyjazdu, czy to w celach turystycznych, czy nauki, czy też pracy/stażu jest bardzo trudne, a wielu przypadkach nawet niemożliwe.

Dlatego warto skorzystać z pośrednictwa firm, które specjalizują się w takich wyjazdach. Jedną z nich jest właśnie IECenter, które gwarantuje Ci:

 • pomoc na każdym etapie przygotowywania formalności związanych z wyjazdem;

 • rekomendację wyłącznie sprawdzonych i godnych zaufania szkół;

 • wsparcie merytoryczne i prawne w czasie pobytu w USA.

Kurs angielskiego dla dorosłych w Miami to spełnienie marzeń wielu osób. To także unikalna możliwość połączenia (bardzo) przyjemnego z (bardzo) pożytecznym.


Szkoła językowa w Miami

IECenter oferuje Ci unikalną możliwość wyjazdu na kurs językowy do szkoły językowej w Miami. To placówka, która ma na swoim koncie aż 9-krotne wyróżnienie „Best Language School”.

Znana jest nie tylko ze skutecznych i atrakcyjnych metod nauczania, ale także z bogatego pakietu dodatkowych korzyści, takich jak bezpłatne udogodnienia: jacuzzi czy basen.

IECenter już od 14 lat z powodzeniem pomaga w zorganizowaniu wyjazdu na zagraniczną naukę języka. Dzięki naszemu pośrednictwu każdego roku setki studentów mają okazję wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Nasza szkoła językowa w Miami to przede wszystkim:

 • nowoczesne i atrakcyjne metody nauczania, dzięki czemu słuchacze o wiele łatwiej, szybciej i przyjemniej przyswajają wiedzę;

 • doskonale wyposażone w sprzęty i pomoce naukowe pracownie językowe;

 • międzynarodowe środowisko, dzięki któremu wzbogacisz się kulturowo, a także szybko nauczysz się komunikować po angielsku;

 • zakwaterowanie w nowoczesnym, atrakcyjnym kampusie z szeregiem udogodnień w cenie (basen, jacuzzi).

Dzięki temu wyjazd na kurs językowy do Miami będzie wspaniałą przygodą i połączeniem nauki z wakacjami!

Szkoła językowa w Miami to nowoczesny ośrodek, na którego terenie znajdziesz także pełną ofertę rozrywkowo – usługową: kawiarnie, restauracje i sklepy spożywcze.

Wszystko jest więc na wyciągnięcie ręki, a Ty możesz skupić się na tym, co w czasie tego wyjazdu najważniejsze: na nauce i integracji.


Co znajdziesz w ofercie szkoły?

Szkoła angielskiego w Miami to nie tylko nowoczesne i skuteczne metody nauczania, ale także program dopasowany do oczekiwań i wymagań uczestników.

Do wyboru masz aż trzy pakiety:

 • General English Program – to opcja dla słuchaczy, którym zależy na poprawie znajomości angielskiego we wszystkich kompetencjach językowych;

 • Academic English Program – dedykowany słuchaczom, którzy chcą przygotować się do rozpoczęcia nauki na amerykańskiej uczelni;

 • Exams Preparation Program – przygotowany z myślą o potrzebach tych, którzy przygotowują się do egzaminów i chcą mieć pewność, że poradzą sobie z nimi.

 • Kursy angielskiego dla biznesu

Ile kosztuje kurs angielskiego w USA i ile czasu trwa?

Pełen koszt wyjazdu uzależniony jest od kilku czynników, w tym czasu trwania.

Do wyboru masz programy przewidziane na:

 • 2 do 36 tygodni

 • 20,25,30,35 godzin tygodniowo.

Do kosztów trzeba doliczyć również uzyskanie wizy pozwalającej na przekroczenie granicy USA, zakwaterowanie a także bilet lotniczy.

Skontaktuj się z nami już dziś, by uzyskać niezbędne informacje i wskazówki, a także wycenić koszt wyjazdu w Twoim przypadku.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty