Work and Travel Atlantic City? Poznaj fakty, które przekonają Cię do tego pomysłu

Chcesz spędzić wakacje w sposób inny niż dotychczas? Posługujesz się językiem angielskim, a Stany Zjednoczone zawsze Cię kusiły, jednak podróż była poza zasięgiem? Tym razem Twoje marzenie może się spełnić. Wyrusz w wakacyjną podróż z IECenter w ramach programu Summer Work and Travel. Czeka na Ciebie wyzwanie pełne przygód w Atlantic City. Wypełnij swoją aplikację na naszej stronie, zapisy już trwają. Im wcześniej się zgłosisz, tym większa szansa na to, że uda Ci się zakwalifikować na najatrakcyjniejszą pozycję.

Work and Travel w Atlantic City Oferty dotyczące programu wymiany kulturowej, przy okazji pracując w amerykańskich kasynach i hotelach, są rozchwytywane przez studentów z całego świata. Prestiżowe lokalizacje, międzynarodowe środowisko, codzienne wyzwania i obcowanie z wieloma kulturami na co dzień. Do tego sporo czasu wolnego i najpiękniejsze zakątki Stanów Zjednoczonych na wyciągnięcie ręki. Czy potrzebujesz czegoś więcej?

Atlantic City – „Las Vegas na plaży” Atlantic City leży w stanie New Jersey nad Atlantykiem. Samo miasto zostało założone w 1854 roku, więc jest to dosyć młoda miejscowość. Ciekawostką jest jednak fakt, że krótko po założeniu, powstała tam pierwsza nadmorska promenada w USA. Miało to miejsce dokładnie w 1870 roku. Obecnie mieszka tam niespełna 40 tys. mieszkańców, co nie przeszkadza w byciu bardzo atrakcyjnym miastem. W okresie wakacyjnym przyjeżdża tutaj bardzo dużo turystów, co sprawia, że to miasto przestaje zasypiać. Popularność ta wynika przede wszystkim z legalizacji hazardu w Atlantic City. Warto przy tym pamiętać, że ta działalność w całym stanie New Jersey jest całkowicie zakazana.

Fakt legalizacji hazardu wpływa na współczesny charakter Atlantic City. Dzięki temu, samo miasto nazywane jest „Las Vegas na plaży”. Przydomek ten zawdzięcza dużej liczbie kasyn (część z nich prowadził obecny prezydent USA - Donald Trump), klubów i rozrywkowej atmosfery. To miasto nigdy nie śpi, a wspaniałe okoliczności przyrody wręcz nie pozwalają na siedzenie w domu. Piękne, piaszczyste plaże w połączeniu z rewelacyjną pogodą sprawią, że każda wolna chwila będzie jak długie wakacje.

Miasto jest również doskonale skomunikowane z:

 • Nowym Jorkiem (2,5 godziny drogi)

 • Filadelfią (1 godzina drogi)

 • Waszyngtonem (3 godziny drogi).

 • Wolne dni możesz więc bez problemu spędzić na zwiedzaniu miejsc, znanych dotąd przeważnie z telewizji czy Internetu.

Jak spędzać wolny czas w Atlantic City? Za sprawą bardzo dobrego położenia i świetnego skomunikowania z innymi amerykańskimi miastami, Work and Travel w Atlantic City to coś więcej, niż tylko atrakcyjny wpis w CV. To przede wszystkim doskonały punkt wypadowy do wielu atrakcyjnych miejsc w USA. Stwarza to niepowtarzalną możliwość przeżycia fascynującej przygody i kto wie - być może w międzynarodowym towarzystwie?

Co robić w wolnym czasie, którego wcale nie jest mało? Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz. Jednego dnia możesz wyskoczyć do Nowego Jorku i spędzić czas na Manhattanie. Bilet w jedną stronę kosztuje raptem 20 USD, a wrażenia zapamiętasz do końca życia. Inny wolny dzień możesz spędzić na plaży, zaś jeszcze kiedy indziej zobaczyć Waszyngton czy Filadelfię, aby wbiec po schodach samego Rocky’ego Balboa!

Zobacz słynną drogę 66 Wycieczka do Waszyngtonu to nie tylko możliwość zobaczenia na własne oczy, jak wygląda stolica USA. Przebiega tamtędy m.in. droga interstate 66 i chociaż nie jest to słynne “route 66”, to umożliwia wyjazd w dalsze zakątki Stanów Zjednoczonych. Po zakończeniu programu Work and Travel możesz wypożyczyć typowe amerykańskie cabrio i wyruszyć tą drogą na poszukiwanie nowych przygód. Spełnij swoje “american dream” i pamiętaj - w tym kraju “sky is the limit” nabiera zupełnie innego znaczenia!

Work and Travel w Atlantic City - Ceasar's, Harrah's, Bally's Decydując się na przeżycie Work and Travel w Atlantic City, otrzymasz możliwość starania się o któreś z wielu atrakcyjnych stanowisk pracy. Po złożeniu aplikacji może jednak okazać się, że pracodawca będzie chciał Cię zatrudnić w innej roli. Warto być otwartym na propozycje – to się często bardzo opłaca. Nie tylko z finansowego punktu widzenia, ale przede wszystkim z uwagi na możliwość nabycia nowych umiejętności i kompetencji zawodowych.

Czeka na Ciebie kilka różnych wyzwań:

 • Guest Services Agent – witanie i rejestrowanie gości w hotelu, rozpatrywanie próśb gości, nadzór nad finansami podczas swojej zmiany;

 • Guest Room Attendant – dbanie o czystość w pokojach, rozkładanie pościeli, odbiór czystego prania, serwis pokojowy, pomoc klientom i odbieranie zamówień specjalnych;

 • Beach Attendant – rozkładanie i zbieranie sprzętu plażowego, pomoc klientom;

 • SPA Attendant – dbałość o utrzymanie czystości na terenie SPA, konserwacja sprzętu, sprzątanie po gościach;

 • Restaurant Host/Cashier – powitanie gości w restauracji, wskazywanie im stolika, obsługa płatności;

 • Cashier/Line Server – przyrządzanie napojów i kanapek, odpowiedzialność za zamówienia gości;

 • Cook – praca w kuchni: przyrządzanie i wydawanie posiłków;

 • Culinarian-QSR – kontrola posiłków przygotowywanych przez kucharzy, kontrola czystości w kuchni i restauracji.

Zakwaterowanie w Atlantic City Sponsor wizy J-1 pomaga w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania, ale nie zapewnia noclegów. Dokonanie rezerwacji i opłacenie lokum na czas pobytu w Stanach Zjednoczonych leży po stronie uczestnika. Szacunkowy koszt wynajmu to około $100 tygodniowo.

W kwietniu wszystkie osoby zakwalifikowane do programu otrzymają instrukcję zawierającą między innymi dane kontaktowe do agencji wynajmu nieruchomości i zakwaterowania tymczasowego. Broszura nazywa się „Post Arrival Guide”.

Uczestnicy mogą również samodzielnie szukać odpowiadającego im lokum, korzystając właśnie z pośrednictwa wskazanych w informatorze agencji. Wszystkie znajdujące się w nim kontakty są zweryfikowane przez Sponsora wizy J-1.

Trzeba mieć również na uwadze dwie kwestie:

 • dostępność wybranego zakwaterowania może być opóźniona względem daty przyjazdu. Trzeba wówczas skorzystać z lokali tymczasowych;

 • apartamenty są w większości umeblowane i wyposażone w niezbędne akcesoria, jednak może zdarzyć się konieczność dokupienia sztućców, talerzy, szklanek czy garnków.

Lokum warto szukać w grupach 2-4 osobowych. Większość pokoi hostelowych / motelowych jest wyposażona w dwa podwójne łóżka.

Work and Travel z IECenter IECenter to grupa miłośników Stanów Zjednoczonych, którzy swoją pasją zarażają (bardzo skutecznie!) innych. Sam wyjazd dla wielu osób marzących o podróży za Ocean często pozostaje poza zasięgiem. Przeszkodą są zazwyczaj duże koszty związane z podróżą, zakwaterowaniem i utrzymaniem się na miejscu, a także ogrom formalności, które często odstraszają już na starcie.

Dlatego wychodzimy naprzeciw i oferujemy pomoc w przygotowaniach formalnych. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty pracy, dzięki którym nie tylko rozwiniesz się zawodowo, ale także zarobisz na bieżące potrzeby. Wystarczy, że wyślesz swoją aplikację już dzisiaj, zanim wyprzedzi Cię konkurencja. Nie musisz na tym etapie mieć nawet angielskiego CV - doślesz je później, przed interview ze Sponsorem wizy J-1 lub pracodawcą. Pamiętaj, że jego oferta jest skierowana do studentów z całego świata, a kasyna i hotele to szybko rozchodzące się atrakcyjne propozycje.

W tym przypadku działa zasada „first come first serve”. Zapisy trwają od października do lutego lub do wyczerpania miejsc. Pospiesz się, by skorzystać z najatrakcyjniejszych propozycji.

Gotowy na przygodę? Przyjaźnie nastawieni pracodawcy, luksusowe hotele i kasyna, prestiżowe lokalizacje, a także dużo czasu wolnego – jesteś gotowy sprostać temu wyzwaniu? Wyjedź na Work and Travel do Atlantic City i daj sobie możliwość zrealizowania “american dream”. To niepowtarzalna okazja do przeżycia przygody, która dla studentów jest na wyciągnięcie ręki. Zobacz Nowy Jork, wbiegnij po schodach Rocky’ego Balboa w Filadelfii i odwiedź Waszyngton. Na koniec wyrusz autostradą I-66 w dalsze zakamarki USA - chociaż nie jest to słynne “route 66”, to stanowi doskonałą drogę w kierunku lepszego poznania Stanów Zjednoczonych. Jesteś gotowy na taką przygodę?

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Facebook - Black Circle
 • Twitter - Black Circle
 • YouTube - Black Circle
 • Instagram - Black Circle

ZNAJDŹ NAS

IECenter Poland:

International Experience Center

al. Bohaterów Warszawy 55

71-070 Szczecin

Poland

Tel: +48 668 006 066

Tel: +48 22 300 53 14

e-mail: biuro@iecenter.pl

IECenter USA:

International Experience Center

9128 Strada Place Suite 10115

Naples, FL 34108

USA

Copyright  © 2007 IECenter