Dlaczego warto wyjechać na Work and Travel do Kalifornii?

W czasie wakacji wolisz pracować, czy podróżować? Jeśli nie chcesz wybierać, pomyśl o Summer Work and Travel. Jest to atrakcyjny program, dzięki któremu pogodzisz ze sobą obydwie czynności. Zapisy już trwają, a czasu pozostało niewiele. Poznaj szczegóły i podejmij decyzję, której z całą pewnością nie będziesz żałować. Zgłoś się, zanim zrobią to inni studenci z całego świata.

South Lake Tahoe – moc atrakcji i niezapomnianych widoków

Większość lokalizacji na Work and Travel w Kalifornii, jakie znajdziesz w naszej ofercie, znajduje się w South Lake Tahoe. Miejscowość położona jest nad samym jeziorem Tahoe, uznawanym za jedno z najpiękniejszych na świecie. Choć jest niewielkie, nie można odmówić mu niebywałego uroku. Jezioro otoczone jest majestatycznymi górami Sierra Nevada, znajdują się tutaj również przystanie dla łodzi motorowych, pola golfowe, piękne plaże i trasy rowerowe.

Uczestnicy poprzednich edycji programu potwierdzają, że to jedno z niewielu miejsc, gdzie zbędny jest samochód do codziennego przemieszczania się po South Lake Tahoe. Rower jest tutaj jednym z najpopularniejszych środków transportu, którym możesz swobodnie poruszać się do pracy.

Na miejscu możesz również bez problemu wypożyczyć auto. Może Ci to przydać, jeżeli chcesz wyruszyć nieco dalej, aby zwiedzać najpiękniejsze zakamarki Kalifornii. Wystarczy wspomnieć, że zaledwie 10 minut jazdy samochodem stąd znajduje się w pełni wyposażony ośrodek narciarski Heavenly. Miasto żyje przez cały rok, przyciągając turystów z całych Stanów Zjednoczonych. Tylko tutaj możesz podziwiać widoki wraz z największymi gwiazdami kina i muzyki.

Co robić w wolnym czasie w South Lake Tahoe?

Warto skupić się na atrakcjach, jakie czekają na Ciebie w najbliższej okolicy South Lake Tahoe. Z racji swojego położenia, będzie to idealna lokalizacja dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas. Po pracy możesz np. wybrać się przyjaciółmi na hiking i podziwiać typowo instagramowe pejzaże. Serio - gdziekolwiek nie pójdziesz, gdziekolwiek nie zrobisz zdjęcia, otrzymasz fotografię jak z najlepszych broszur podróżniczych.

Samo jezioro Lake Tahoe jest popularnym miejscem do spędzania wolnego czasu. Szczególnie Amerykanie często wybierają się do zatoki Emerald Bay State Park, a także do takich miejsc, jak Sand Harbor State Park, Chimney Beach (jest to przepiękna plaża z nietypowym kominem na środku). Wiele miejsc jest ukrytych i najlepiej zapytać tubylców, gdzie znaleźć najlepsze plaże czy huśtawkę nad klifem. Niezależnie od tego, jak chcesz spędzić wolny czas - zrobisz to w międzynarodowym towarzystwie. W takich okolicznościach natury prawdopodobnie zawrzesz też przyjaźnie na całe życie.

Niecodzienne atrakcje, czyli golf z gwiazdami

South Lake Tahoe to również miejsce, w którym gwiazdy są na wyciągnięcie ręki. Dosłownie. Co roku odbywają się tu Amerykańskie Mistrzostwa Gwiazd w Golfa, lokalnie znany po prostu “Celebrity Golf”. Jak sama nazwa wskazuje, jest to trwający tydzień turniej golfowy, w którym biorą udział gwiazdy znane w Stanach. Najczęściej są to sportowcy: futboliści, baseballiści, ale nie tylko. Chociażby w 2019 roku po raz kolejny brał w nim udział Justin Timberlake. Przyjeżdżają również znani aktorzy, a także piosenkarze. W tym czasie odbywają się też koncerty w kasynach i np. w 2017 roku wystąpił Pitbull.

Gwiazdy są na wyciągnięcie ręki również z innego powodu. Poza turniejem Celebrity golf, znane osobistości przyjeżdżają tu po prostu na wakacje. Nad Tahoe możesz spotkać m.in. Monicę z serialu Friends. Swoją drogą, dwa domy kupił tu też Mark Zuckerberg, a kiedyś mieszkała tam Cher oraz Robin Williams. Co więcej - podczas wakacji 2019 roku gościł tu również Tim Cook - obecny CEO Apple’a - wraz z całą rodziną. Ciekawostką jest fakt, że był obsługiwany przez studentów przebywających na Work and Travel w Kalifornii. Jak sam widzisz, South Lake Tahoe przyciąga rzesze ludzi, a to wszystko za sprawą wyjątkowych krajobrazów, które możesz sam podziwiać razem z gwiazdami.

Jakie jeszcze atrakcje są w South Lake Tahoe?

Ważnym wydarzeniem w Tahoe są czwartkowe koncerty. Lokalne zespoły co tydzień prezentują się nad jeziorem. Przychodzi na nie dosłownie połowa mieszkańców miasta South Lake Tahoe. W trakcie występów, mieszkańcy urządzają pikniki, uprawiają sporty, a to wszystko przy pięknym zachodzie słońca. Dla Ciebie będzie to doskonała okazja, aby poznać lokalne obyczaje, a przede wszystkim zawrzeć znajomości z tubylcami.

Fani motoryzacji również znajdą coś dla siebie. Co jakiś czas odbywa się zlot zabytkowych lub unikalnych samochodów. Jeżeli bywasz na podobnych wydarzeniach w Polsce będziesz zachwycony tym, jak wiele modeli amerykańskiej klasyki motoryzacji zobaczysz. Jeżeli kochasz ryk rasowych silników i kanapy zamiast tylnego siedzenia - pokochasz South Lake Tahoe za te zloty.

Gdzie pojechać z South Lake Tahoe?

Na programie Work and Travel zazwyczaj będziesz miał dwa dni wolnego w tygodniu. Niekiedy będą one następowały po sobie. Możesz wówczas spożytkować ten czas, wybierając się na dalsze podróże. Bez problemu możesz np. wynająć samochód w South Lake Tahoe i wybrać się na dwa dni do Yosemite, aby nocować pod namiotami.

Wyjazd do San Francisco nawet na 1 dzień też jest dobrą opcją (w Oakland są mecze). Na krótsze wyprawy możesz wybrać się również do Virginia City lub Bodie. Są to dwa małe miasteczka, przy dawnych kopalniach.

Virginia City to obecnie miasto typowo turystyczne z pamiątkami, barami, knajpami i pokazami rodem z Westernu. Bodie to z kolei zupełnie opuszczone miasteczko, nazywane również “Miastem Duchów”. Nikt tam obecnie nie mieszka. Wszystkie budynki zostały porzucone, a w domach, w szkole czy w kościele można do dzisiaj oglądać meble i przedmioty codziennego użytku, które mieszkańcy pozostawili podczas wyprowadzki.

Zachody słońca jak z katalogów

Na jednodniową wycieczkę warto wybrać się również do Reno lub nad jezioro Pyramid Lake, w pobliżu których znajdują się tereny pustynne. Powinieneś wiedzieć, że zachody słońca w tamtych okolicach są bardzo znane na całym świecie, a kolory potrafią zmieniać się co parę minut. Z całą więc pewnością wrażenia pozostaną w Tobie do końca życia, a jeżeli zdecydujesz się na wykonanie zdjęć, zainspirujesz również najbliższych do odbycia podróży w te okolice.

Wodospady w Kalifornii

Teoretycznie bliżej znajdują się warte zobaczenia wodospady Burney Falls. Teoretycznie, ponieważ chociaż znajdują się na północ od South Lake Tahoe, to sama podróż zajmuje prawie 4 godziny, ale naprawdę warto. Wokół Burney Falls znajdują się też punkty widokowe, inne wodospady, jeziora kraterowe czy wulkaniczny park narodowy Lassen.

Wokół jeziora Tahoe

Mając tylko jeden dzień wolnego, warto wybrać się także na wycieczkę wokół jeziora Tahoe. Wschód oraz zachód słońca ogląda się wtedy z przeciwległych brzegów. Bez przystanków droga wokoło zajęłaby ponad 3 godziny. Na wschód słońca idealnym miejscem będzie też szczyt góry Mount Tallac, wznoszący się na wysokość 2 968 m n.p.m. Żeby tam dostać się, należy odbyć nocną wspinaczkę. Dlatego studenci dobierają się w grupy, często ze studentami Litwy, Macedonii i Rumuni, aby wspólnie chodzić po górach.

Ile jest czasu wolnego na Work and Travel w Kalifornii?

Wyjeżdżając na Work and Travel, nie musisz martwić się o brak wolnego czasu. To nie jest praca sezonowa, w której musisz być do dyspozycji całą dobę. Wyjazd ma charakter wymiany kulturalnej, dlatego czas wolny stanowi ważny punkt programu. Ostatecznie chodzi o to, abyś mógł poznać nie tylko specyfikę pracy, ale przede wszystkim zawrzeć międzynarodowe znajomości, a także zwiedzić najciekawsze zakątki Stanów Zjednoczonych.

Jest to możliwe przede wszystkim dlatego, że dzień pracy wynosi 8 godzin. Przy czym musisz pamiętać, że będziesz pracować na dwie zmiany. Czas wolny więc będziesz mieć albo od godziny 16 lub 17 albo do godziny 15 lub 16. Dodatkowo będziesz miał dwa dni wolne w tygodniu. Nie warto w tym czasie siedzieć w domu, do czego zresztą nie zachęca sama pogoda. W South Lake Tahoe jest naprawdę gorąco i bezchmurnie, więc najlepiej wyjść z domu, spędzać czas z nowymi znajomymi, a także wybierać się na dalsze lub bliższe wycieczki.

Co zwiedzić po Work and Travel?

Po zakończeniu programu Work and Travel będziesz mógł wybrać się na dalsze zwiedzanie Stanów Zjednoczonych. Przede wszystkim dlatego, że będą trwały jeszcze wakacje, ponadto Twoja wiza J-1 będzie wciąż ważna. Zacznie się wówczas Grace Period, który będzie trwał przez 30 dni. Tylko od Ciebie zależy, jak ten czas spożytkujesz - część osób podróżuje przez 2 tygodnie, a niektórzy nawet przez 4 tygodnie. Musisz pamiętać, że Kalifornia jest doskonałym miejscem wypadowym do wszystkich największych atrakcji w USA. Jak może wyglądać Twoja przykładowa trasa po zakończeniu Work and Travel?

Jednym z wariantów jest np.: LA – Malibu – Pacific Coast Highway – San Francisco – Hawaii – South Lake Tahoe – Yosemite National Park – Sequoia National Park – Las Vegas – Hoover Dam – Grand Canyon – Zion National Park – New York

Równie dobrze możesz odbyć podróż po następujących lokalizacjach: San Francisco – Hawaii – Vancouver (Canada) – Pacific Coast Highway (Monterey, Carmel by the sea) – LA

Możesz konstruować również własne trasy. Kalifornia jest doskonale skomunikowana z pozostałymi amerykańskimi regionami, więc nie ma większego problemu, aby wyruszyć z tą w dalszą podróż. Zwiedzaj, poznawaj i odkrywaj USA - najlepiej podczas i po programie Work and Travel.

Co Cię może zaskoczyć?

Korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw South Lake Tahoe wymaga podjęcia aktywności fizycznej. Dlatego poćwicz trochę jeszcze w Polsce, zanim tam wyruszysz. Będzie to gwarancją udanie spędzonego czasu, który możesz spożytkować np. wspinając się na szczyt góry Mount Tallac, aby podziwiać piękne zachody słońca. Weź również ze sobą kurtkę jesienną (najlepiej taką, która chroni przed wiatrem), ponieważ wieczorami temperatura może spaść do 10 stopni Celsjusza.

Atrakcyjne lokalizacje na Work and Travel

Z IECenter możesz wyjechać na Work and Travel do Kalifornii, pracując przy okazji w jednym z sześciu miejsc. Są to: Camp Richardson Resort, Lakeside Inn and Casino, Round Hill Pines Beach Resort, Montbleu Resort Casino and SPA, Hard Rock Hotel and Casino, a także Harray’s and Harveys.

Praca w Camp Richardson Resort

Pracodawca oferuje 8 stanowisk w ramach pracy w Camp Richardson Resort:

 • Cook – przyrządzanie potraw, stock;

 • Floor Staff – obsługa klientów, utrzymywanie porządku;

 • Campground – obsługa przyjazdów i wyjazdów, utrzymywanie porządku, drobne naprawy;

 • General Store – merchandising, inwentaryzacja, stock, przyrządzanie posiłków w Deli;

 • Ice Cream – obsługa klienta;

 • Marina – obsługa wypożyczalni sprzętu wodnego, sprzedaż;

 • Parking – udzielanie informacji, kierowanie ruchem na parkingu;

 • Warehouse – inwentaryzacja produktów, dystrybucja w terenie.

Lakeside Inn and Casino

W Lakeside Inn and Casino na studentów czekają 3 stanowiska. Praca nie jest bardzo wymagająca, a czas wolny (którego jest całkiem sporo!) możesz spędzić, jak tylko zechcesz – możliwości nie brakuje.

Co możesz robić w Lakeside Inn and Casino?

 • witać gości w sklepach/restauracjach, odbierać zamówienia, informować o aktualnych promocjach, dbać o wygląd miejsca pracy, utrzymywać porządek oraz współpracować z innymi pracownikami jako Host/Cashier;

 • pomagać kelnerom w organizacji sali restauracyjnej, dbać o porządek oraz przygotowywać stoliki jako Busperson;

 • wydawać posiłki gościom oraz pomagać serwerom jako Food Runner.

Czas wolny po pracy możesz spędzić tak, jak lubisz: aktywnie lub odpoczywając. Atrakcji w pobliżu nie brakuje.

Co możesz robić w Round Hill Pines Beach Resort?

Resort położony jest nad samym jeziorem. W tym miejscu znajduje się także park RV, sklep, lodziarnia, restauracja, marina oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Na studentów chętnych do udziału w programie czeka 6 stanowisk:

 • Culinary Staff – przyrządzanie potraw, stock;

 • Food Servers – serwowanie posiłków, obsługa klientów;

 • Ground Attendant – dbanie o porządek na terenie obiektu i plaży;

 • Marina Attendants – obsługa wypożyczalni sprzętu wodnego, sprzedaż;

 • Parking Attendants – udzielanie informacji i koordynowanie ruchu na parkingu;

 • Coctail/Beverage Servers – wydawanie napojów w kasynie.

Hotele Harrah’s and Harveys South Lake Tahoe

Obydwa hotele dysponują nowoczesnymi kasynami z bogatą ofertą gier. Automaty, poker czy stoły do blackjacka to tylko przedsmak tego, na co mogą liczyć goście. Na terenie hoteli znajduje się również wiele lokali gastronomicznych. Propozycje dań kuchni na przykład meksykańskiej czy śródziemnomorskiej sprawiają, że każdy znajdzie w menu coś dla siebie.

Wieczorową porą goście mogą skorzystać z oferty klubu nocnego PEEK. Organizowane są również różne koncerty czy występy (także kabaretów). Znakomita rozrywka dla wymagających gości w jednym miejscu to okazja na wspaniałą przygodę dla ciebie jako pracownika.

Dodatkowo w odległości około 10 minut jazdy samochodem znajduje się doskonale wyposażony ośrodek narciarski Heavenly.

Work and Travel w Harrah’s and Harveys

Na uczestników programu Summer Work and Travel w Harrah’s and Harveys czekają aż 23 stanowiska:

 • Arcade Attendant – asystowanie gościom korzystającym z Family Fun Center, nadzór nad dostępnością gier video oraz ich obsługa techniczna w zakresie drobnych błędów;

 • Banquet room set-up – organizacja spotkań i meetingów, planowanie imprez, zaopatrzenie w niezbędne rekwizyty, przygotowanie stolików i obsługa gości, nadzór nad porządkiem, koordynacja z pozostałymi pracownikami;

 • Barback – pomoc barmańska (mycie szklanek, dbanie o porządek, rozładowywanie dostaw, przygotowywanie dekoracji, uzupełnianie produktów na barze);

 • Barman;

 • Bell Desk – wskazywanie gościom drogi do pokojów, eskorta gości, donoszenie bagaży do pokoju;

 • Beverage Server – serwowanie napojów graczom w kasynie, przyjmowanie indywidualnych zamówień, dbałość o porządek, zabieranie zużytych szklanek i kufli, działania promocyjne dla kasyna i wydarzeń specjalnych;

 • Busperson – przygotowywanie stołów w restauracji, zbieranie zużytych naczyń i przygotowywanie nowych;

 • Cook – przyrządzanie potraw, obsługa robotów kuchennych;

 • Count Room Representative – odpowiedzialność za przeliczanie pieniędzy i ich sortowanie

 • Health Attendant/SPA Attendant – witanie gości w SPA (Health Club), dbałość o czystość SPA i basenów, asystowanie gościom SPA;

 • Guest Service Agent/Front Desk – witanie i rejestrowanie gości według określonych procedur, przyjmowanie płatności, informowanie gości o aktualnych promocjach, wydarzeniach i serwisie hotelowym, współpraca z pozostałymi pracownikami;

 • Host/Cashier – witanie gości w sklepach (według procedur), odbieranie zamówień, informowanie gości o aktualnych promocjach, dbałość o wygląd miejsca pracy, utrzymywanie porządku, współpraca z innymi pracownikami;

 • Hot Dog Cart Attendant – obsługa wózka z hot dogami (przygotowywanie hot dogów, obsługa gości);

 • Marketing Specialist – wsparcie w realizacji wydarzeń na terenie kasyna, organizacja kuponów, biletów i drinków, nadzór nad dokumentacją organizacyjną imprez i zarządzanie nią;

 • Material Handler – nadzór nad uzupełnianiem towarów w magazynach, odbieranie dostaw (praca na zapleczu);

 • Retail Clerk – asystowanie w sprzedaży różnych produktów, obsługa kasy, zarządzanie towarem w sklepie;

 • Room Service Coordinator – przyjmowanie zamówień od gości hotelowych do pokoi, przekazywanie ich serverom;

 • Room Service Server – dostarczanie zamówień gości do ich pokoi;

 • Security Officer – monitorowanie bezpieczeństwa, asystowanie klientów i udzielanie wskazówek, pomoc osobom niepełnosprawnym, eskorta pracowników przenoszących gotówkę, wypełnianie raportów, patrolowanie parkingu, kontrola wieku osób chcących grać w kasynie i biorących udział w wydarzeniu, ochrona uczestników wydarzeń, kierowanie gości do stoisk gastronomicznych, pomoc osobom niepełnosprawnym;

 • Server – kelner: przyjmowanie zamówień od gości restauracji, dostarczanie zamówień do stołów, współpraca z pracownikami food and beverage;

 • SPA Receptionist – witanie gości w SPA, rejestracja i prowadzenie recepcji;

 • Stage Tech – obsługa sprzętu elektronicznego (oświetlenie, nagłośnienie) w czasie imprez odbywających się na terenie resortu;

 • TR Cashier – obsługa gości hotelu i graczy kasyna, spotkania z przedstawicielami firm, organizacja promocji, informowanie gości o aktualnych wydarzeniach, promocjach i programach lojalnościowych, nadzór nad porządkiem, przyjmowanie płatności.

Jakie możliwości daje Work and Travel w Montbleu Resort Casino and Spa?

Na terenie hotelu Montbleu Resort Casino and Spa znajduje się nowoczesne kasyno oferujące mnóstwo gier. Swój apetyt zaspokoją w nim między innymi sympatycy pokera, automatów czy blackjacka.

Dodatkowo w menu lokali gastronomicznych znajduje się szeroki wachlarz potraw kuchni świata, między innymi meksykańskiej i śródziemnomorskiej. Wieczory zaś można spędzić w luksusowym klubie nocnym, znajdującym się na terenie hotelu.

Studenci wybierający się na wakacyjny wyjazd Work and Travel z IECenter mają do wyboru 5 stanowisk:

 • Bartenders – obsługa klienta i przyrządzanie napojów

 • Busperson – przygotowywanie stołów w restauracji, zbieranie zużytych naczyń ze stołów i zapewnienie nowych, przynoszenie czystych sztućców;

 • Front Desk Clerk – przywitanie gości i rejestrowanie ich w hotelu, współpraca z innymi pracownikami, przyjmowanie płatności, informowanie gości o aktualnych promocjach i wydarzeniach w serwisie hotelowym;

 • Cafe Del Soul Host/Cashier – uprzejme witanie gości w sklepach, odbieranie zamówień, informowanie o aktualnych promocjach, dbałość o wygląd miejsca pracy (w tym monitorowanie czystości), współpraca z innymi pracownikami;

 • Cocktail Server – obsługa gości, przyjmowanie zamówień, wydawanie napojów.

Rekrutacja do pracy w Montbleu Resort Casino and Spa już trwa, a konkurencja do pracy w hotelach i kasynach jest ogromna. Dlatego warto się pospieszyć i zgłosić swoją kandydaturę już teraz. Im szybciej się zgłosisz, tym większa szansa na to, że uda Ci się załapać na najlepszą ofertę.

Front of the house, czy back of the house w Hard Rock Hotel and Casino

Hard Rock Hotel and Casino Lake Tahoe to wiele możliwości rozwoju zawodowego.

Do obowiązków pracowników Front of the house należeć będzie:

 • witanie gości i udzielanie informacji (Front Desk)

 • serwowanie posiłków, przygotowywanie dekoracji na stół, obsługa gości na wysokim poziomie, pomoc w sprzątaniu stołów i porządkowanie sali jadalnej (Food Servers)

 • przyjmowanie zamówień, wydawanie napojów, dbałość o dobrą atmosferę, zbieranie zużytych szklanek, rozwiązywanie problemów (Beverage Cocktail Servers)

 • przyjmowanie zamówień, wydawanie napojów przy basenie, kreowanie dobrej atmosfery, zbieranie zużytych szklanek, rozwiązywanie problemów (Beverage Cocktail Servers-Pool)

 • serwowanie posiłków, przyjmowanie zamówień od klientów, przygotowywanie dekoracji stolikowych, obsługa gości na wysokim poziomie (Food Runner)

 • witanie gości, udzielanie informacji, rozwiązywanie problemów (Hostess/Host)

 • praca w kawiarni, przy kasie, przygotowywanie napojów (Barista)

 • praca w sklepie: sprzedaż gadżetów, pamiątek (Retail)

Zakres zadań pracowników Back of the house to:

 • kucharz (Cooks)

 • pomoc kucharza (Prep Cooks)

 • dostarczanie zamówień do pokoi (Room Service).

Noclegi w South Lake Tahoe

Decydując się na naszą ofertę wyjazdu Summer Work and Travel do Kalifornii, możesz skorzystać z propozycji noclegów oferowanych przez Sponsora ICEO bądź poszukać lokum na własną rękę. Apartamenty zaproponowane przez Sponsora są zazwyczaj wyposażone w niezbędne meble i akcesoria, jednak trzeba mieć świadomość, że być może konieczne okaże się dokupienie sztućców, garnków i innych drobnych akcesoriów.

Jeśli masz swoje oczekiwania wobec kwatery, możesz także poszukać jej na własną rękę. Mieszkania czy domu warto poszukać w kilkuosobowych grupach, co pozwoli na zmniejszenie kosztów. Miesięczne koszty zakwaterowania wynoszą od około 300 - 450 USD za osobę.

Uwaga – uczestnicy wyjazdu muszą skontaktować się z wynajmującymi we własnym zakresie. Sponsor nie zapewnia noclegów, a jedynie wskazuje sprawdzone miejsca.

Im wcześniej zgłosisz się do uczestnictwa w programie i przejdziesz pomyślnie interview, tym większa szansa na to, że otrzymasz atrakcyjną dla Ciebie ofertę pracy i znajdziesz równie atrakcyjne zakwaterowanie. Ilość miejsc jest ograniczona, a kolejka chętnych rośnie bardzo szybko. Zapisy trwają do lutego i pod koniec tego miesiąca (już po interview przez Skype) odbywają się spotkania z przedstawicielami HR pracodawcy.

Przykładowe ceny noclegów w South Lake Tahoe
 • 3 lokatorów 450 USD za osobę za miesiąc;

 • 4 lokatorów 400 USD za osobę za miesiąc;

 • 5 lokatorów 350 USD za osobę za miesiąc;

 • 6 + lokatorów 300 USD za osobę za miesiąc.

Poza opłatą miesięczną, musisz się liczyć również z obowiązkiem wniesienia depozytu w wysokości 350 USD.

Kiedy otrzymasz Post Arrival Guide?

Pod koniec kwietnia wszyscy uczestnicy zakwalifikowani do pracy w wybranym miejscu otrzymają informator – Post Arrival Guide. To dokument, w którym znajdziesz adresy i dane kontaktowe do agencji wynajmu nieruchomości. Wszystkie obiekty znajdujące się w nim są zweryfikowane przez Sponsora ICEO.

Uwaga: możliwe, że w dniu przyjazdu nie każdy apartament będzie gotowy do zamieszkania. Dlatego trzeba mieć świadomość możliwej konieczności zarezerwowania tymczasowego zakwaterowania w hotelu lub motelu. W takim przypadku warto szukać pokoju w kilka osób, aby koszty były jak najmniejsze.

Po otrzymaniu instrukcji każdy uczestnik musi we własnym zakresie skontaktować się z wynajmującymi. Ilość miejsc ze względu na duże zainteresowanie ofertą jest ograniczona – w tym przypadku również warto nie zwlekać z podjęciem decyzji.

Dlaczego warto wybrać IECenter?

Wyjazdy Summer Work and Travel w Kalifornii to doskonała okazja na połączenie przyjemnego z pożytecznym: rozwoju zawodowego i podróżowania. IECenter każdego roku organizuje z powodzeniem wiele wyjazdów studenckich do USA. Nasz zespół składa się ze specjalistów zaangażowanych w swoją pracę, działamy także w ścisłej współpracy ze stroną amerykańską. Pomagamy na każdym kroku przygotowań formalnych, służymy także wsparciem po wyjeździe. Dzięki temu masz gwarancję, że czas spędzony na Work and Travel będzie udany pod każdym względem.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Facebook - Black Circle
 • Twitter - Black Circle
 • YouTube - Black Circle
 • Instagram - Black Circle

ZNAJDŹ NAS

IECenter Poland:

International Experience Center

ul. Kapitańska 1/9

71-602 Szczecin

Poland

Tel: +48 668 006 066

Tel: +48 22 300 53 14

e-mail: biuro@iecenter.pl

IECenter USA:

International Experience Center

4850 Tamiami Trail North Suite #301

Naples, FL 34103

USA

Copyright  © 2007 IECenter