WORK AND TRAVEL USA

VIRGINIA

 

Busch Gardens

Busch Gardens Roller Coaster 2 Work and
Busch Gardens Water County Work and Trav
Busch Gardens Staff Work and Travel IECe
Busch Gardens Roller Coaster Work and Tr
Busch Gardens Work and Travel IECenter
Busch Gardens Fireworks Work and Travel
Busch Gardens Concert Work and Travel IE

LOKALIZACJA: Williamsburg, Virginia

STAWKA: $8,75/h - $10,50/h

GODZINY  PRACY30-50 godzin tygodniowo

POCZĄTEK KONTRAKTU: koniec maja, początek czerwca

KONIEC KONTRAKTU: połowa września

STANOWISKA: 

 • Ride operator - $9,00/h

 • Games host - $8,75/h

 • Culinary Team Member - $9,75/h

 • Cashier - $10/h

 • Lifeguard - $9-$10,5/h

ROZMOWA Z PRACODAWCĄ ODBĘDZIE SIĘ PRZEZ SKYPE

Busch Gardens 

Busch Gardens to 150 hektarów czystej zabawy gdzie znajdziesz roller coastery, zjeżdżalnie wodne, restauracje i sklepy. Busch Gardens znajduje się w mieście Williamsburg w Virginii gdzie narodziła się demokracja, wolność i rewolucja Stanów Zjednoczonych. Pracuj w historycznej, a zarazem wakacyjnej części Stanów Zjednoczonych! Jedyne 3 godziny jazdy do Waszyngtonu, 45 minut do Richmond i godzina do Virginia Beach. W Williamsburg można liczyć na takie atrakcje jak: kluby, bary, restauracje, kino oraz galerie handlowe. Pracodawca organizuje atrakcje takie jak imprezy czy wydarzenia kulturowe dla pracowników. Williamsburg znajduje się w centrum Historycznego Trójkąta Wirginii, które tworzy razem z Jamestown i Yorktown. Miasto jest znane m.in. ze skansenu historycznego (Colonial Williamsburg) przedstawiającego miasto z epoki kolonialnej.

Obowiązki

 • Lifeguard/Shallow Water Guard – obserwacja uczestników korzystających ze zjeżdżalni i różnych atrakcji wodnych, utrzymywanie swojego miejsca pracy w porządku. Po przyjedźcie każdy pracuje na pozycji Shallow Water guard. Każda osoba, która chce pracować na tej pozycji Lifeguard musi zdać na miejscu Lifeguard Certification course. Test obejmuje pływanie, wyłowienie rzeczy z wody, chodzenie w wodzie oraz lokalizacja obiektów w wodzie. Odbywa się go po przyjeździe na miejsce.

 • Culinary Team Member - przygotowywanie i serwowanie posiłków, obsługa kasy, sprzątanie miejsca pracy. Osoby na tej pozycji muszą zdać Cash Handling Training (opłaca pracodawca).

 • Ride operator/Games host – praca przy kolejkach górskich czy innych atrakcjach parku, obsługa urządzeń, udzielanie informacji

 • Cashier - obsługa kasy, wydawanie reszty za zakupy, obłusga klienta

Zakwaterowanie i transport

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę. Pokoje urządzone są na zasadzie akademików. Studenci mieszkają w 4-osobowych pokojach. Każdy z nich ma zapewnioną łazienkę, TV, gorącą wodę, lodówkę, klimatyzację, WiFi. Pokoje są umeblowane. Kuchnia i pralnia za darmo. Nie można dzielić pokoju z płcią przeciwną. Pary nie mogą mieszkać w jednym pokoju. Na campusie znajduje się basen, boisko do koszykówki i siatkówki. Najbliższy super market znajduje się 1km od miejsca zamieszkania. Komunikacja miejska znajduje się przy akademikach.

 

Koszt zakwaterowania to 77$/tydzień.
 

Pracodawca zapewnia transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy (około 5 mil).

Atrakcje w pobliżu

Virginia_Beach_from_the_pier.jpg
DC.jpg

Virginia Beach, VA

Shenandoah National Park

Washington, DC

26613639_1817437681630595_81651823_o (1)

Outer  Banks, NC

Jamestown-Virginia-settlement-ships-NOAA

Jamestown Settlement

5808e6c94e968.image.jpg

Outlet park

Dodatkowe informacje

 • Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka angielskiego, wysokiej kultury osobistej, umiejętność pływania

 • Ubranie pracownicze jest zapewnione

 • Ze względu na warunki pogodowe pracodawca nie zapewnia konkretnej ilości godzin w pracy. Jednak w sezonie (późny maj-początek września) jest to zazwyczaj od 30-50 godzin.

 
shenandoah-valley-1876374_1920.jpg

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś nic dla siebie?