WORK AND TRAVEL USA

DELAWARE

Carousel Hotel Work and Travel
Carousel Hotel Garden Work and Travel
Carousel Hotel POOL Work and Travel
Carousel Hotel Beach Work and Travel
Carousel Hotel Garden 2 Work and Travel.

LOKALIZACJA: Ocean City DE

STAWKA: $3,63/h + tips - $11/h

GODZINY PRACY: 35h tygodniowo

POCZĄTEK KONTRAKTU: koniec maja, początek czerwca

KONIEC KONTRAKTU: wrzesień

STANOWISKA: 

  • Recreation Attendant $10,50/h (1 miejsce)

  • Front Desk Clerk $11/h (1 miejsce)

  • Busser $7.25/h + tips (1 miejsce)

Ocean City to miejscowość wypoczynkowa u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego, położona w hrabstwie Worcester w amerykańskim stanie Maryland. Wakacje są po to by się bawić a w Ocean City atrakcji jest wiele. Plaża o długości 10 mil , promenada, ponad 200 restauracji i wiele innych wspaniałych miejsc. Co więcej, w Ocean City często odbywają się bezpłatne imprezy oraz koncerty na plaży. Jeżeli jesteś osobą aktywną i otwartą w Ocean City nie będziesz narzekać na nudę. 

Obowiązki

  • Recreation Attendant - dbanie o obiekty wypoczynkowe na terenie hotelu, czyszczenie basenu i okolic. wypożyczanie łyżew na lodowisku

  • Front Desk Clerk - praca na recepcji, witanie gości oraz wydawanie kluczy do pokoi, odbieranie telefonów, praca przy komputerze

  • Busser - praca w restauracji hotelowej, zbieranie brudnych naczyń ze stołów, nakrywanie stołów, sprzątanie sali, pomoc kelnerom i serwerom.

Zakwaterowanie i transport

Zakwaterowanie jest zapewnione. Koszt to około 900-2100$ na cały sezon w tym woda, prąd, gaz. Mieszka się w pełni umeblowanych domkach w 4 osobowych pokojach. Za zakwaterowanie należy wpłacić kaucję zwrotną w wysokości $300.

Transport z lotniska do miejsca pracy jest zapewniony i kosztuje około $80. Proponujemy zakup roweru w celu poruszania się po lokalizacji. W przeciwnym wypadku można jeździć autobusem, bilet dzienny kosztuje $3.

Dodatkowe informacje

O LOKALIZACJI:

Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bliskość Waszyngtonu i Nowego Jorku. Wielu studentów wybiera się tam na wycieczki jeszcze podczas trwania kontraktu.

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś nic dla siebie?