WORK AND TRAVEL USA

MARYLAND

Dairy Queen

DairyQueenOceanCity3
DairyQueenInside
DairyQueenOceanCity
DairyQueenOceanCity2

LOKALIZACJA: Ocean City MD

STAWKA: $9,25/h - $10,10/h

GODZINY PRACY: 32 - 40h tygodniowo

POCZĄTEK KONTRAKTU: 1-10 czerwca

KONIEC KONTRAKTU: 25 września

STANOWISKA: 

  • Pozycje dobiera pracodawca w zależności od umiejętności

Dairy Queen

Ocean City to miejscowość wypoczynkowa u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego, położona w hrabstwie Worcester w amerykańskim stanie Maryland. Wakacje są po to by się bawić a w Ocean City atrakcji jest wiele. Plaża o długości 10 mil , promenada, ponad 200 restauracji i wiele innych wspaniałych miejsc. Co więcej, w Ocean City często odbywają się bezpłatne imprezy oraz koncerty na plaży. Jeżeli jesteś osobą aktywną i otwartą w Ocean City nie będziesz narzekać na nudę. 

Obowiązki

  • Zakres obowiązków w sieci barów Dairy Queen zależy od preferencji pracodawcy. Większość obowiązków dotyczy pracy z klientami: obsługa kasy, obsługa maszyny do lodów, parzenie kawy ,itp.

Zakwaterowanie i transport

Koszt to około 100-125$ tygodniowo , możliwość skorzystania z zakwaterowania przygotowanego przez Sponsora wizy J-1 lub samodzielni studenci mogą zorganizować zakwaterowanie we własnym zakresie.

Dodatkowe informacje

O LOKALIZACJI:

Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bliskość Waszyngtonu i Nowego Jorku. Wielu studentów wybiera się tam na wycieczki jeszcze podczas trwania kontraktu.

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś nic dla siebie?