WORK AND TRAVEL USA

MARYLAND,

DELAWARE

Dunkin' Donuts

Dunkin Donuts Work and Travel 4
Dunkin Donuts Work and Travel
Dunkin Donuts Work and Travel 2
Dunkin Donuts Work and Travel 3

LOKALIZACJA: Bethany Beach DE, Fenwick DE, Ocean City MD, Berlin MD

STAWKA: $10,10h

GODZINY PRACY: 32 - 40h tygodniowo

POCZĄTEK KONTRAKTU: 25 maja, 10-15 czerwca

KONIEC KONTRAKTU: 25 września

STANOWISKA: 

  • Wiele stanowisk - dobiera pracodawca

Dunkin Donuts

Ocean City - Miejscowość wypoczynkowa u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego, położona w hrabstwie Worcester w amerykańskim stanie Maryland. Wakacje są po to by się bawić a w Ocean City atrakcji jest wiele. Plaża o długości 10 mil , promenada, ponad 200 restauracji i wiele innych wspaniałych miejsc. Co więcej, w Ocean City często odbywają się bezpłatne imprezy oraz koncerty na plaży.Jeżeli jesteś osobą aktywną i otwartą w Ocean City nie będziesz narzekać na nudę. 

Berlin, Maryland - Miasto położone w stanie Maryland, mające bogatą historię i wiele możliwości. Berlin słynie z licznie organizowanych wydarzeń kulturowych, sklepów, galerii sztuki oraz restauracji. Od piaszczystych, białych plaż dzieli was jedynie przejażdżka autem. Śródmieście miasta jest nazywane dzielnicą sztuki i rozrywki.

Bethany Beach jest miejscowością nad Oceanem Atlantyckim, która słynie z klimatycznych plaż i niepowtarzalnej atmosfery. Można tam skorzystać z wielu atrakcji takich jak: jet ski, surfing, narty wodne, camping. Miasto stało się lubianym miejscem przez gwiazdy ze względu na spokojny klimat. Koncerty, projekcje kinowe na zewnątrz oraz ogniska.

Obowiązki

  • Zakres obowiązków w kawiarniach Dunkin Donuts zależy od pozycji dobranej przez pracodawcę. Sprowadza się to głównie do przygotowywania pączków bądź bajgli, parzenia kawy i obsługi klientów.

Zakwaterowanie i transport

Koszt to około 100-125$ tygodniowo , możliwość skorzystania z zakwaterowania przygotowanego przez Sponsora wizy J-1 lub samodzielni studenci mogą zorganizować zakwaterowanie we własnym zakresie.

Dodatkowe informacje

O LOKALIZACJI:

Niewątpliwym atutem okolic Ocean City, jest bliskość Waszyngtonu, Filadelfii i Nowego Jorku. Wielu studentów wybiera się tam na wycieczki jeszcze podczas trwania kontraktu.

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś nic dla siebie?