WORK AND TRAVEL USA

KALIFORNIA

 

Harrah's Resort  Southern California

harrah resort southern (6) work and travel
harrah resort southern (5) work and travel
harrah resort southern (4) work and travel
harrah resort southern (3) work and travel
harrah resort southern (2) work and travel
harrah resort southern (1) work and travel
harrah resort southern (7) work and travel(1)

LOKALIZACJA: Valley Center, CA

STAWKA: $13h 

GODZINY  PRACY32h + tygodniowo

POCZĄTEK KONTRAKTU: May 25th-June 20th

KONIEC KONTRAKTU: połowa/koniec września

STANOWISKA:  

 

Front of the house:

UWAGA! INTERVIEW Z PRACODAWCĄ odbywa się na SKYPE.

OSOBY, KTÓRE ZASTANAWIAJĄ SIĘ NA WYBOREM TEGO PRACODAWCY PROSIMY O PRZYGOTOWANIE SIĘ NA WYDŁUŻONY PROCES APLIKACYJNY, ZWIĄZANY Z DODATKOWYMI FORMULARZAMI DO WYPEŁNIENIA, PONADTO W TRACKIE PROCESU APLIKACJI WYMAGANE JEST DOSTARCZENIE DODATKOWYCH DOKUMENTÓW, TŁUMACZONYCH NA JĘZYK ANGIELSKI PRZEZ TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO:

-AKTU URODZENIA 

-ZAŚWIADCZENIA O NIEKARALNOŚCI

-WYCIĄGU Z BIURA INFORMACJI KREDYTOWEJ 

-DODATKOWYCH  REFERENCJI, 

ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE PO PRZYJEŹDZIE NA MIEJSCE STUDENCI MUSZĄ ZAPŁACIĆ KAUCJĘ ZA ZAKWATEROWANIE W WYSOKOŚCI MIESIĘCZNEGO CZYNSZU PLUS CZYNSZ ZA MIESIĄC Z GÓRY SUGERUJEMY ZABRAĆ MINIMUM 1500USD KIESZONKOWEGO.

Harrah's Resort Southern California

Harrah's Resort Southern California należący do największej na świecie sieci kasyn Ceasar's Entertainment umożliwia kandydatom z Polski pracę w okresie wakacji na jednym z wielu stanowisk. Kasyno znajduje się godzinę drogi samochodem od oceanu i około 2 godziny drogi od San Diego! Wybierz wakacje na Kalifornijskim Wybrzeżu!

Zakwaterowanie i transport

Uczestnicy programu mieszkają w miejscowości Escondido, CA (ponad 140,000 mieszkańców). 

 

Pod koniec kwietnia 2018 otrzymacie informator tzw. „Post Arrival Guide” z informacjami na temat dostępnych opcji zakwaterowania na miejscu. W instrukcji znajdziecie adresy oraz dane kontaktowe agencji wynajmu nieruchomości sprawdzonych przez Sponsora ICEO oraz adresy i dane kontaktowe tymczasowego zakwaterowania w motelach i hotelach. Po otrzymaniu instrukcji będziecie musieli SAMODZIELNIE skontaktować się z wynajmującymi i zarezerwować dostępne zakwaterowanie. Radzimy to zrobić jak najszybciej ponieważ ilość dostępnych miejsc jest ograniczona. W niektórych przypadkach konieczne może być wpłacenie depozytu jako formy zaliczki. W przeszłości po przyjeździe część studentów tymczasowo przez 1-2 pierwsze tygodnie zatrzymywała się w motelach/ hotelach i na miejscu i w tym czasie organizowała stałe zakwaterowanie. W przypadku zakwaterowania tymczasowego sugerujemy dobrać się w grupy 4 osobowe aby obniżyć koszty wynajmu. Pokoje w motelach/hotelach są wyposażone w dwa duże podwójne łóżka.

Średnie koszty zakwaterowania z poprzednich lat:

 

Zakwaterowanie (2019):

  • Apartament z dwoma sypialniami w którym może mieszkać maksymalnie 5 osób kosztuje - $1425-$1670 miesięcznie. ŚREDNIO około 125$ tygodniowo na osobę z opłatami..

  • Apartament z trzema sypialniami w którym może mieszkać maksymalnie 7 osób kosztuje  - $1800 miesięcznie ŚREDNIO około 120$ tygodniowo na osobę z opłatami.

 

Apartamenty nie są umeblowane ani nie posiadają podstawowych rzeczy codziennego użytku tj. garnków, talerzy, sztućców, szklanek itp. W niektórych znajdują się tzw. Walking closet (garderoba). Jedynie kuchnia oraz łazienka są umeblowane. Studenci zazwyczaj za około 40-70$ kupowali sobie materace.

 

Będziecie musieli je umeblować we własnym zakresie oraz zakupić niezbędne rzeczy. 

 

Transport: Zakwaterowanie dla studentów jest zlokalizowane w oddalonej o 40 minut na południe  miejscowości Escondido. Mieszka w niej ponad 140 tysięcy mieszkańców.  Codzienny transport do pracy oraz z powrotem jest zapewniony dzięki publicznemu autobusowi. Breeze Bus odjeżdża z North County Transit District, trasą numer 388 i zapewnia regularny transport z miejscowości Escondido do Harrah’s Resort Southern California i z powrotem.   Breeze Bus zatrzymuje się blisko miejsc w których zlokalizowane są mieszkania dla pracowników. Więcej informacji będziecie mogli znaleźć wchodząc pod ten link: www.gonctd.com/breeze

Dodatkowe informacje

  • Pracodawca w przypadku niektórych pozycji zapewnia ubiór do pracy

  • Na terenie obiektu znajduje się stołówka pracownicza z tanimi posiłkami

  • Nadgodziny są płatne 150%

  • Pracownicy mogą korzystać z siłowni

  • Zniżki na terenie sklepów i restauracji dla pracowników

  • Konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów

  • W pobliżu znajduje się Sea Park oraz Disneyland

  • Aby pracować na niektórych stanowiskach należy mieć skończone 21 lat

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś nic dla siebie?