WORK AND TRAVEL USA

KALIFORNIA

 

Harrah's Resort  Southern California

LOKALIZACJA: Valley Center, CA

STAWKA: $13h 

GODZINY  PRACY32h + tygodniowo

POCZĄTEK KONTRAKTU: May 25th-June 20th

KONIEC KONTRAKTU: połowa/koniec września

STANOWISKA:  

 

Front of the house:

UWAGA! INTERVIEW Z PRACODAWCĄ odbywa się na SKYPE.

OSOBY, KTÓRE ZASTANAWIAJĄ SIĘ NA WYBOREM TEGO PRACODAWCY PROSIMY O PRZYGOTOWANIE SIĘ NA WYDŁUŻONY PROCES APLIKACYJNY, ZWIĄZANY Z DODATKOWYMI FORMULARZAMI DO WYPEŁNIENIA, PONADTO W TRACKIE PROCESU APLIKACJI WYMAGANE JEST DOSTARCZENIE DODATKOWYCH DOKUMENTÓW, TŁUMACZONYCH NA JĘZYK ANGIELSKI PRZEZ TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO:

-AKTU URODZENIA 

-ZAŚWIADCZENIA O NIEKARALNOŚCI

-WYCIĄGU Z BIURA INFORMACJI KREDYTOWEJ 

-DODATKOWYCH  REFERENCJI, 

ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE PO PRZYJEŹDZIE NA MIEJSCE STUDENCI MUSZĄ ZAPŁACIĆ KAUCJĘ ZA ZAKWATEROWANIE W WYSOKOŚCI MIESIĘCZNEGO CZYNSZU PLUS CZYNSZ ZA MIESIĄC Z GÓRY SUGERUJEMY ZABRAĆ MINIMUM 1500USD KIESZONKOWEGO.

Harrah's Resort Southern California

Harrah's Resort Southern California należący do największej na świecie sieci kasyn Ceasar's Entertainment umożliwia kandydatom z Polski pracę w okresie wakacji na jednym z wielu stanowisk. Kasyno znajduje się godzinę drogi samochodem od oceanu i około 2 godziny drogi od San Diego! Wybierz wakacje na Kalifornijskim Wybrzeżu!

Zakwaterowanie i transport

Uczestnicy programu mieszkają w miejscowości Escondido, CA (ponad 140,000 mieszkańców). 

 

Pod koniec kwietnia 2018 otrzymacie informator tzw. „Post Arrival Guide” z informacjami na temat dostępnych opcji zakwaterowania na miejscu. W instrukcji znajdziecie adresy oraz dane kontaktowe agencji wynajmu nieruchomości sprawdzonych przez Sponsora ICEO oraz adresy i dane kontaktowe tymczasowego zakwaterowania w motelach i hotelach. Po otrzymaniu instrukcji będziecie musieli SAMODZIELNIE skontaktować się z wynajmującymi i zarezerwować dostępne zakwaterowanie. Radzimy to zrobić jak najszybciej ponieważ ilość dostępnych miejsc jest ograniczona. W niektórych przypadkach konieczne może być wpłacenie depozytu jako formy zaliczki. W przeszłości po przyjeździe część studentów tymczasowo przez 1-2 pierwsze tygodnie zatrzymywała się w motelach/ hotelach i na miejscu i w tym czasie organizowała stałe zakwaterowanie. W przypadku zakwaterowania tymczasowego sugerujemy dobrać się w grupy 4 osobowe aby obniżyć koszty wynajmu. Pokoje w motelach/hotelach są wyposażone w dwa duże podwójne łóżka.

Średnie koszty zakwaterowania z poprzednich lat:

 

Zakwaterowanie (2019):

 • Apartament z dwoma sypialniami w którym może mieszkać maksymalnie 5 osób kosztuje - $1425-$1670 miesięcznie. ŚREDNIO około 125$ tygodniowo na osobę z opłatami..

 • Apartament z trzema sypialniami w którym może mieszkać maksymalnie 7 osób kosztuje  - $1800 miesięcznie ŚREDNIO około 120$ tygodniowo na osobę z opłatami.

 

Apartamenty nie są umeblowane ani nie posiadają podstawowych rzeczy codziennego użytku tj. garnków, talerzy, sztućców, szklanek itp. W niektórych znajdują się tzw. Walking closet (garderoba). Jedynie kuchnia oraz łazienka są umeblowane. Studenci zazwyczaj za około 40-70$ kupowali sobie materace.

 

Będziecie musieli je umeblować we własnym zakresie oraz zakupić niezbędne rzeczy. 

 

Transport: Zakwaterowanie dla studentów jest zlokalizowane w oddalonej o 40 minut na południe  miejscowości Escondido. Mieszka w niej ponad 140 tysięcy mieszkańców.  Codzienny transport do pracy oraz z powrotem jest zapewniony dzięki publicznemu autobusowi. Breeze Bus odjeżdża z North County Transit District, trasą numer 388 i zapewnia regularny transport z miejscowości Escondido do Harrah’s Resort Southern California i z powrotem.   Breeze Bus zatrzymuje się blisko miejsc w których zlokalizowane są mieszkania dla pracowników. Więcej informacji będziecie mogli znaleźć wchodząc pod ten link: www.gonctd.com/breeze

Dodatkowe informacje

 • Pracodawca w przypadku niektórych pozycji zapewnia ubiór do pracy

 • Na terenie obiektu znajduje się stołówka pracownicza z tanimi posiłkami

 • Nadgodziny są płatne 150%

 • Pracownicy mogą korzystać z siłowni

 • Zniżki na terenie sklepów i restauracji dla pracowników

 • Konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów

 • W pobliżu znajduje się Sea Park oraz Disneyland

 • Aby pracować na niektórych stanowiskach należy mieć skończone 21 lat

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś nic dla siebie?

 
 • Facebook - Black Circle
 • Twitter - Black Circle
 • YouTube - Black Circle
 • Instagram - Black Circle

ZNAJDŹ NAS

IECenter

Interntional Experience Center

al. Bohaterów Warszawy 55

71-070 Szczecin

Poland

Tel: +48 91 88751 88

Kom: +48 668 006 066

e-mail: biuro@iecenter.pl

Copyright  © 2007 IECenter