WORK AND TRAVEL W AZJI

CO MUSISZ WIEDZIEĆ

O PROGRAMIE?

Informacje ogólne - Work and Travel w Azji

Program wymiany kulturalnej Work and Travel w Azji to niepowtarzalna okazja do przeżycia wyjątkowej przygody. Tylko wyobraź sobie - praca w turystyce na drugim końcu świata, do dyspozycji rajskie plaże, a Ty czujesz się jak celebryta. Jesteś na to gotowy? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i daj nam znać, że chcesz wyjechać na Work and Travel do któregoś z najciekawszych azjatyckich krajów.

Aerial view floating fishing village and
 

Dlaczego warto wyjechać na

Work and Travel do Azji?

 • Zawarcie międzynarodowych i ponadczasowych przyjaźni.

 • Odkrywanie fascynującej kultury i historii Azji.

 • Możliwość zwiedzania azjatyckich państw.

 • Nauka języków w naturalnych warunkach.

 • Zdobycie ciekawego wpisu w CV.

Kto może wyjechać na program

Work and Travel do Azji?

Założeniem programu jest możliwość wymiany kulturalnej dla studentów. W praktyce więc może w nim wziąć udział każda osoba, która posiada aktualny status studenta. Nie ma przy tym żadnych ograniczeń co do kierunku studiów czy profilu uczelni. Najważniejszym kryterium pozostaje chęć doświadczenia kultury azjatyckich krajów, a także zawarcie przyjaźni, które będą ponad granicami i ponadczasowe. Spełniasz te kryteria? Aplikuj już teraz, nie czekaj, aż wyprzedzą Cię studenci z innych krajów.

Jaki jest cel uczestnictwa w programie

Work and Travel  w Azji?

Uczestnictwo w programie Work and Travel to przede wszystkim możliwość poznania kultury azjatyckich krajów. Musisz pamiętać, że pod tym względem południowo-zachodnia Azja jest jednym z najciekawszych i najbardziej różnorodnych miejsc na całym świecie. Będziesz miał również możliwość przetestowania swoich umiejętności językowych w specyficznych warunkach. Chociaż wielu Azjatów mówi po angielsku, to bez wspomagania się mową ciała będzie prawdopodobnie ciężko Ci się dogadać. Głównie za sprawą specyfiki ich ojczystych języków. Chcesz się o tym przekonać? Najlepiej będzie, jak wyjedziesz na Work and Travel i osobiście doświadczysz tych różnic kulturowych. Gwarantujemy, że wrażenia zapamiętasz do końca życia, a nabyte umiejętności komunikacyjne pomogą Ci znieść bariery językowe i niezależnie od tego, dokąd pojedziesz następnym razem.

 

Czas trwania programu

Work  & Travel w Azji

Na program możesz wyjechać w dwóch sezonach: zimowym (od grudnia do kwietnia) i letnim (od czerwca do września). Work and Travel może trwać 2, 3 lub nawet 4 miesiące - wszystko zależy od Twoich preferencji. Napisz do nas, z pasją odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Gdzie można pracować  podczas programu

Work and Travel w Azji?

Wybierając się na Work and Travel do Azji, będziesz pracować głównie w sektorze turystycznym. To najlepsza możliwość do poznania nie tylko azjatyckiej kultury, ale również ludzi z całego świata. Na jakie stanowiska możesz aplikować?

 • Na recepcję hotelu.

 • Na obsługę gości hotelowych.

 • Do zespołu sprzątającego.

 • Na bar.

 • Do obsługi wydarzeń.

 • Do obsługi bankietów.

 • Do wydawania żywności i napojów.

 • Do obsługi gości restauracyjnych.

 • Na kuchnię.

 • Do prowadzenia zajęć rekreacyjnych.

Co jest zapewnione podczas programu

Work and Travel w Azji?

 • Zostaną Ci przedstawione możliwości zakwaterowania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać nocleg samodzielnie. Musisz jednak pamiętać, że rekomendacje, jakie otrzymasz, będą dotyczyły wyłącznie sprawdzonych obiektów, dlatego warto im się bliżej przyjrzeć.

 • Miesięczne stypendium.

 • Wyżywienie w trakcie pracy.

 • Ubezpieczenie grupowe.

 • Dostęp do hotelowej przychodni.

 • Pozwolenie na pracę lub wizę, w zależności co będzie wymagane w danym kraju.

Czy Work and Travel w Azji jest dla Ciebie?

 • Masz minimum 18 lat, aktywny status studenta i chcesz odkrywać jeden z najbardziej fascynujących kontynentów świata? Chcesz poznać najbardziej fascynujące kultury świata, a jednocześnie zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Uczestnictwo w Work and Travel pozwoli Ci osiągnąć wszystkie te cele. Aplikuj już dzisiaj i wyprzedź innych studentów. Pamiętaj, że o Twoje wymarzone miejsce stara się kilkaset osób z całego świata.

 • Chcesz odkrywać cuda Azji, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Z nami to proste, jak nigdy wcześniej. Wypełnij aplikację i wyślij ją do nas. To wszystko - po zakwalifikowaniu się na program Work and Travel, najbardziej fascynujące kraje Azji będą na wyciągnięcie ręki. Zobacz Twin Towers, odkryj Angkor Wat, zanurz się w atrakcjach Bangkoku i wyleguj się na rajskich plażach. Możesz zrobić to wszystko, tylko się pospiesz, bo miejsc jest niewiele, a chętnych bardzo dużo.

 • Pamiętaj - praca i zarobek nie są celem w samym w sobie. Mają Ci pomóc wyłącznie w realizacji głównego założenia programu Work and Travel, jakim jest zwiedzanie i poznawanie azjatyckich kultur. Po zakończeniu programu, możesz udać się w 30-dniową podróż po najciekawszych zakamarkach południowo-zachodniej Azji, a umożliwią Ci to zebrane środki podczas pracy. Dodatkowo zyskasz interesujący wpis w CV, który wyróżni Twoją aplikację, gdy już będziesz starać się o zatrudnienie w Polsce. Pamiętaj jednak, że w zależności od kraju może się okazać, że będziesz musiał przedłużyć wizę we własnym zakresie lub poprosić o to pracodawcę. Po to, aby móc podróżować przez te 30 dni.

 • Znasz angielski, ale masz czujesz opory przed jego stosowaniem? Wyjazd do Azji będzie doskonałą nauką nie tyle angielskiego, co umiejętności komunikowania się w ogóle. Jak już uda Ci się dogadać z Tajem, dogadasz się z każdym człowiekiem na świecie i to niezależnie od języka. Gwarantujemy, że uczestnictwo w programie podniesie Twoje zdolności do komunikowania się, a także nawiązywania cennych międzynarodowych relacji. Warto wiedzieć, że mile widziane są osoby znające kilka języków, czyli np. angielski + niemiecki, angielski + rosyjski, angielski + włoski czy hiszpański. Do krajów azjatyckich przyjeżdżają turyści z całego świata i chociaż znajomość angielskiego to podstawa, to pracodawcy bardziej docenią osoby znające kilka różnych języków.

 • Warunkiem koniecznym jest samodzielność, ponieważ podczas podróżowania po Azji mogą przytrafić Ci się różne, nieprzewidziane zresztą, sytuacje. Musisz być w stanie sobie z nimi poradzić. Jednak bez paniki - nie będziesz pozostawiony samemu sobie. Główny Organizator wyjazdu będzie zawsze do Twojej dyspozycji, a dodatkowo poznasz mnóstwo fantastycznych ludzi z całego Świata, którzy zawsze będą skłonni Ci pomóc.

Dlaczego IECenter?

Wyróżnia nas doświadczenie. Na rynku istniejemy już 12 lat i w tym czasie tysiące, jak nie dziesiątki tysięcy, studentów pojechało z nami na przygodę swojego życia. 

 

Jesteśmy pasjonatami, naprawdę kochamy to, co robimy. Wyróżnia nas ogromna pasja i zaangażowanie, zaś naszym celem jest nie tylko pomoc w organizacji wyjazdu na Work and Travel, a przede wszystkim zarażenie Cię naszą miłością do Azji. Zależy nam, aby uczestnictwo w programie było dla Ciebie przygodą życia, którą będziesz wspominać przez długie lata i kto wie - może pokażesz piękno Azji swojej drugiej połówce w przyszłości?

 

Wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę, która na pewno Ci się przyda podczas podróży do Azji. Dlatego nie musisz się niczego obawiać, nawet planując samodzielny wypad na Work and Travel. Damy Ci dodatkowo kontakty do osób, które również wybierają się na program z Polski. Dzięki temu nawiążesz ciekawe znajomości jeszcze przed wylotem, a także będziecie mogli się spotkać i wyruszyć na podbój Azji już jako zgrana ekipa przyjaciół. Po zakończeniu programu, będziecie mogli razem wybrać się na dalsze zwiedzanie najbardziej fascynujących azjatyckich zakątków, a zawarte w ten sposób przyjaźnie przetrwają przez długie lata.

 

Formularz kontaktowy