Working Holiday Canada

Resort

Job

Working Holiday Canada!

Program Resort Job daje możliwość spędzenia do roku pracy i życia w jednym z najsłynniejszych ośrodków w Kanadzie, czy to w słynnych ośrodkach narciarskich Rocky Mountain, w dolinie Okanagan, Banff, Lake Louise czy Jasper. Program jest otwarty dla większości krajów, z których większość może skorzystać z rocznego programu otwartego.

Uczestnicy mają zagwarantowane miejsce pracy, odbywają orientation, zakwaterowanie w hostelu na pierwszą noc, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, pomoc w przygotowaniu CV, wsparcie wizowe. Biorąc udział w programie masz najlepszą szansę na poznanie jednego z najbardziej tętniących życiem i energetycznych miast na świecie.
Uczestnicy mają zagwarantowane miejsce pracy, niezależnie od tego, czy odbywa się to w sezonie narciarskim, czy w sezonie letnim, odbywają orientation, otrzymują przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, pomoc w przygotowaniu CV, wsparcie wizowe, dofinansowanie do zakwaterowania pracowniczego i inne korzyści, takie jak obniżone karnety narciarskie (w zależności od ośrodka).

Jest to jeden z najlepszych sposobów na odkrywanie wspaniałej Kanady na świeżym powietrzu, przy jednoczesnym zarabianiu dobrych pieniędzy, dając szansę na wydostanie się i poznanie tego, co Kanada ma do zaoferowania. I uwierz nam, gdy powiemy Ci, że jest DUŻO do zobaczenia!
Sezon letni zwykle rozpoczyna się w okresie od maja do czerwca, a ośrodki są pełne aktywności, takich jak jazda na rowerze górskim, pływanie, wspinaczka górska, zwiedzanie, jazda konna, wycieczki ATV, zip-lining, rafting, spływy kajakowe, wędkowanie, wspinaczka skałkowa, golf itp. Sezon zimowy rozpoczyna się w październiku i listopadzie, kiedy to ośrodki naprawdę ożywają z jazdą na nartach, snowboardzie, wędrówkach, skuterach śnieżnych, biegach narciarskich, psich zaprzęgach, łyżwach itp.

Working Holiday Program: Jak to działa

Rząd Kanadyjski oferuje wizy pracownicze/pozwolenia na prace do wielu krajów, w tym dla Polski (posiadaczy polskiego paszportu). Dokładne zasady dotyczące wiz różnią się w zależności od kraju obywatelstwa.

Program stażu jest otwarty dla posiadaczy polskiego paszportu, pod warunkiem spełnienia poniższych kryteriów:

 • Wiek: od 18 do 35 lat

 • obywatelstwo polskie

 • ważny polski paszport na czas pobytu w Kanadzie (Twoje pozwolenie na pracę w Kanadzie nie może być ważne dłużej niż paszport)

 • kieszonkowe w wysokości co najmniej 2500 CAD na pokrycie wydatków w Kanadzie

 • niezbędne jest posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego na czas pobytu (Podczas wjazdu do Kanady może być konieczne okazanie dowodu ubezpieczenia)

 • posiadać przed wylotem bilet w obie strony lub wykazać, że dysponuje się środkami finansowymi na zakup biletu na wylot po zakończeniu autoryzowanego pobytu w Kanadzie

 • nie mogą im towarzyszyć osoby na utrzymaniu

 • uiszczenie wszelkich opłat aplikacyjnych

*Osoby, które mają zakaz wjazdu do Kanady nie mogą wziąć udziału w programie. 

Working Holiday Resort Job Program: Długość programu

Od 4 miesięcy do 1 roku. Maksimum oparte na pozwoleniu na wizę / pracę.

Data rozpoczęcia lato: od maja do czerwca
Data rozpoczęcia zima: od października do listopada

Working Holiday Resort Job Program: Przykładowe stanowiska pracy

 • Waiter

 • Busser

 • Line Cook

 • Cashier

 • Front Desk Agent

 • Room Attendant

 • Food Court Attendant

 • Rental Shop Clerk

 • Bartender

 • Dishwasher

Working Holiday Resort Job Program: Stawki

Kurorty w Kolumbii Brytyjskiej: 12,70 $ +/h. Osoby serwujące alkohol muszą mieć ukończone 19 lat i wyrobić Serving It Right certyfikat.
Kurorty w Albercie: minimalna pensja 15 $ +/h
Zakwaterowanie personelu dostępne po obniżonej cenie

Working Holiday Resort Job Program: Lokalizacja

BC & Alberta Top Resorts: The Rocky Mountain (Banff, Lake Louise, Jasper itp.), Vancouver Island i Whistler.

Working Holiday Resort Job Program: Kwalifikacja na program

 • Język angielski na poziomie średnio zaawansowanym

 • Dostępność przez minimum 4 miesiące.

 • Wymagane zezwolenie/wiza pracownicza: IEC Working Holiday

Proces aplikacyjny:

 

 1. Aplikacja - wyślij formularz zgłoszeniowy online, kopię paszportu i CV.

 2. Rozmowa kwalifikacyjna na program przez Skype - Uczestnik otrzyma do potwierdzenia raport z wynikiem rozmowy. To potwierdzenie jest wymagane do uczestnictwa w programie.

 3. Rejestracja programu i płatność - w celu potwierdzenia rejestracji kandydat płaci całość kwoty programu po udanej rozmowie kwalifikacyjnej.

 4. Wniosek o wizę pracowniczą - jeśli uczestnik nie aplikował jeszcze o pozwolenia na pracę (wizę pracowniczą), dostarczymy klientowi instrukcje dotyczące sposobu ubiegania się o odpowiednią wizę (Working Holiday).

 5. Proces rekrutacji / rozmowa kwalifikacyjna - Rozpocznie się proces rekrutacji. Koordynator praktyk dokona przeglądu CV, przygotuje rozmowę kwalifikacyjną, umówi rozmowę kwalifikacyjną z resortem i ostatecznie potwierdzi stanowisko pracy.

 6. Spotkanie informacyjne przed wyjazdem - Koordynatorzy biura w Kanadzie organizują spotkanie przed wyjazdem przez Skype.

 7. Przyjazd - jeśli uczestnik wyląduje w Vancouver, Welcome Orientation odbędzie się w biurze partnera w Vancouver. W przypadku uczestników przybywających na inne kanadyjskie lotniska pracodawcy zapewnią orientation po przylocie.

 8. Monitorowanie - Biuro w Kanadzie będzie monitorować twoje doświadczenia poprzez e-maile, a także poprzez comiesięczne wydarzenia!

 9. Wyjazd - Zespół w Kanadzie skontaktuje się z Tobą za pomocą ankiety zwrotnej pod koniec Twojego pobytu w Kanadzie.

Working Holiday Resort Job Program: Dodatkowe warianty

 • Ubezpieczenie medyczne

Czy wiesz, że w Kanadzie przejazd karetką do szpitala kosztuje średnio 600 CAD? Nie obejmuje to żadnego leczenia, a jeśli potrzebujesz operacji, może to łatwo kosztować 10 000 CAD lub więcej. Dlaczego więc pozwolić nieoczekiwanym wydatkom medycznym zepsuć twoją przygodę? Odkrywając nasz piękny kraj, poznając nowych ludzi i zdobywając nowe umiejętności, należy się chronić.

Współpracujemy z Guard.Me, pięciokrotnym laureatem nagrody Language Travel Magazine Award dla najlepszego ubezpieczyciela.

Ubezpieczenie zdrowotne - 2–2,50 CAD dziennie (minimum 180 dni)

Plan obejmie do 2 milionów dolarów w okresie obowiązywania twojego planu w Kanadzie, a także do 30 dni w USA - idealne, jeśli planujesz jednodniową wycieczkę do Seattle lub imprezowy weekend w Vegas! Pokryje on 100% kosztów szpitalnych, kosztów dentystycznych, pogotowia ratunkowego i innych kosztów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać podsumowanie zasad.

 • Nauka angielskiego

Ta opcja jest dostępna dla kandydatów uczestniczących w naszych programach dotyczących edukacji, staży i pracy w Kanadzie. Możesz dodać do 6 miesięcy nauki angielskiego w klasie, aby osiągnąć wymagany minimalny poziom lub po prostu doskonalić swój angielski.

Ponieważ Vancouver składa się z tak wielu narodowości, nic dziwnego, że ma jedną z największych światowej klasy szkół ESL. Wszystkie te szkoły są dogodnie zlokalizowane w centrum Vancouver - kilka minut od światowej klasy sklepów, restauracji, jednych z najlepszych zajęć na świeżym powietrzu w Ameryce Północnej i zaledwie 2 przecznice od biura naszych partnerów. Oferują przyjazne środowisko, a kampusy są wyposażone w nowoczesne sale lekcyjne, zasoby biblioteczne, tereny rekreacyjne dla studentów, w tym zaplecze kuchenne i pracownie komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu.

Intensywna nauka języka angielskiego - 250 CAD tygodniowo (25 godzin tygodniowo, 9:00 - 15:30)

Regularnie organizują także dodatkowe zajęcia poza klasą, co daje uczniom możliwość odkrycia najpiękniejszych miejsc w Vancouver i nawiązania przyjaźni na całe życie.

Koszt  programu

  I RATA ZA PROGRAM  (Opłata aplikacyjna) 

1000 zł - opłata aplikacyjna za program 12 miesięcy Płatna przy wypełnianiu elektronicznej aplikacji

II RATA ZA PROGRAM

990 CAD -  program 12 miesięcy - płatna po otrzymaniu wizy

W cenie programu zawarliśmy :

 1. Instrukcje dotyczące ubiegania się o wizę / pozwolenie na pracę

 2. Poprawienie CV oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

 3. Rozmowa Skype z potencjalnym pracodawcą w Kanadzie

 4. Gwarantowane dostanie pracy PRZED przyjazdem do Kanady.

 5. Mieszkanie pracownicze po obniżonej cenie gwarantowane przy pośrednictwie pracy.

 6. Przewodnik po Kanadzie

 7. Przedwyjazdowe orientation (spotkanie informacyjne)

 8. Zakwaterowanie w hostelu na jedną noc, w tym śniadanie w Vancouver (Vancouver only)

 9. Spotkanie zapoznawcze - welcome orientation w Vancouver. Dla uczestników przybywających na inne kanadyjskie lotniska, pracodawcy zapewnią orientation po przyjeździe.

 10. Pomoc w uzyskaniu Social Identification Number, rachunku bankowego itp.

 11. Usługa przechowywania poczty

 12. Bezpłatny numer alarmowy 24/7 i wsparcie w nagłych wypadkach

 13. Wsparcie i monitorowanie przez cały czas trwania programu.

Opłaty nie obejmują kosztów:

 1. Opłaty wizowej (250 CAD)

 2. Mieszkania i wyżywienia podczas trwania Programu (możliwość tańszego zakwaterowania pracowniczego)

 3. Dojazdu na miejsce i podróżowania podczas trwania Programu 

 4. Biletu lotniczego

 5. Kieszonkowego (2500 CAD)

 6. Ubezpieczenie zgodne z wymaganiami Rządu Kanadyjskiego

 7. Dodatkowe ubezpieczenie od rezygnacji lub przerwania programu Towarzystwa Ubezpieczeniowego EUROPA
   

Formularz kontaktowy